مشتریان

خوشبختانه تخصص، تجربه بالا و موفقیت کارشناسان این شرکت در القای ضرورت به روزرسانی شبکه های قدیمی مخابراتی، خدمات نوین مربوط به NGN را میان مخاطبین با استقبال گسترده ای روبرو نموده است و ما امیدواریم در بومی سازی این فناوری در میهن عزیزمان نقشی هر چند کوچک ایفا کنیم. در این راستا شرکت سیتکو اقدام به همکاری با بسیاری از مراکز و سازمان های دولتی و خصوصی نموده که چکیده ای از این اقدامات برای آشنایی بیشتر شما با شرکت سیتکو، در اینجا گردآوری شده اند.

ایران خودرو

سوئیچ تلفن بین الملل شرکت ایران خودرو با امکان برقراری تماس های بین المللی با هزینه بسیار پایین، تماس رایگان بین شعب داخلی و خارجی (فرانسه، آلمان، اکراین، سنگال ، هند، چین و غیره)، انتقال خطوط شهری و داخلی های شرکت به سایر شعبات و همچنین یکپارچه سازی سیستم VoIP با سیستم نسل قدیمی (سوئیچ اریکسون)

بانک شهر

نصب و راه اندازی سیستم تلفن گویای بانک شهر، با هدف اعلام هوشمند آدرس کلیه شعبات این بانک در سراسر کشور با استفاده از فناوری ویپ VoIP انجام گردید. در این پروژه که با استفاده از راهکار کد باز استریسک اجرا شده است، امکان ارائه آدرس و شماره تلفن شعبات مختلف بر اساس شاخص های متفاوتی نظیر شماره تماس گیرنده، کد مناطق مختلف تهران و حومه استان، کد شهرستان ها و پیش شماره های هر شهرستان، مناطق شهرداری، نواحی جغرافیای، شعب منتخب و … وجود دارد. روند کار به این ترتیب می باشد که شماره مخاطب در لحظه تماس، توسط سیستم تشخیص داده شده و به صورت هوشمند اطلاعات نزدیکترین شعبه به محل تماس گیرنده را در اختیار او قرار می دهد. لازم بذکرست این پروژه شامل طراحی پایگاه داده اختصاصی و طراحی فرم های ورود اطلاعات نیز می باشد.

موسسه محک

Call Center موسسه محک با استفاده از راهکار کدباز Asterisk با ظرفیت یک لینک E1 راه اندازی گردید. دراین پروژه به منظور یکپارچه سازی سیستم ارتباط تلفنی این سازمان از امکاناتی نظیر مدیریت پیشرفته کاربران ، گزارش گیری پیشرفته از رویدادهای ارتباطی و عدم محدودیت در ایجاد اپراتورها و… استفاده گردیده است. تجهیزات سخت افزاری به کاررفته در این پروژه، کارت تلفنی Sangoma با برطرف کننده سخت افزاری اکو و گوشی های Snom می باشند. شایان ذکر است محک تا کنون بیش از ۱۴۷۰۰ کودک مبتلا به سرطان را تحت حمایت همه جانبه قرار داده است. دریافت مقام مشورتی از شورای اقتصادی، اجتماعی سازمان ملل متحد (ECOSOC)، عضویت در سازمان های معتبر بین المللی مرتبط با سرطان کودکان، احداث تنها بیمارستان فوق تخصصی سرطان کودکان در خاورمیانه با زیر بنای ۱۸۰۰۰ متر مربع و امکانات کامل کلینیکی و پاراکلینیکی در سال ۱۳۸۶نشان دهنده فعالیت مؤثر این مؤسسه خیریه در سطوح پیشرفته ملی و بین المللی است.

بیمه آسیا

پس از راه اندازی سرورفکس بیمه پارسیان و مرکز تماس هوشمند بیمه ایران این بار شرکت سیتکو موفق به راه اندازی مرکز تلفن مبتنی بر VOIP بیمه آسیا (یکی دیگراز فعالان دراین صنف) گردید. این سیستم تلفنی با به کارگیری نرم افزاراستریسک وبا ظرفیت ۲۴ خط شهری پیاده سازی شد. در این پروژه از کارت های رابط خط شهری سنگوما Sangoma به همراه برطرف کننده سخت افزاری اکو استفاده گردیده است. امکان یکپارچه سازی و ارتباط سیستم مرکز تلفن پاناسونیک قدیمی با سیستم جدید مبتنی بر فناوری VoIP ازویژگیهای این مرکز تلفن محسوب می شود. از دیگر ویژگیهای این مرکز تماس می توان به قابلیت راه اندازی فکس سرور و ارسال گروهی فکس اشاره کرد، به علاوه امکان ارتقای این سیستم تلفنی به مرکز تماس هوشمند با قابلیت هایی نظیراتصال به پایگاه داده های متفاوت و مسیردهی هوشمند تماس ها وجود خواهد داشت.

پارس آنلاین

سرور فکس با فن آوری FoIP) Fax Over IP) بدون محدودیت در تعداد کاربران فکس با ظرفیت دو لینک E1 ورودی خط شهری و بیش از ۱۰۰ دستگاه فکس مجازی. امکان دریافت فکس های ورودی از طریق ایمیل با فرمت های pdf و tiff همچنین امکان ارسال فکس از طریق ایمیل با فرمت های pdf، tiff، doc، jpg و غیره

هاست ایران

سیستم تلفنی هوشمند شرکت هاست ایران با قابلیت ارسال اس ام اس راه اندازی گردید. در این پروژه سیستم با دریافت شماره موبایل تماس گیرنده و اتصال به Web service به صورت بلادرنگ اطلاعات مورد درخواست مشتری را به صورت اس ام اس ارسال می نماید. همچنین برای کاربرانی که با سیستم تماس گرفته اند امکان دریافت اطلاعات درخواستی شان به صورت فکس (ماژول ارسال خودکار فکس) فراهم گردیده است. سخت افزارهای به کاررفته در این پروژه شامل: کارت تلفنی ATCOM با ظرفیت یک لینک E1 و گوشی های شبکه با برند SayHi می باشند. شایان ذکرست شرکت در زمینه ارائه خدمات میزبانی وب در بین ۱۰ شرکت برتر ارائه دهنده سرویس وب در ایران قرار دارد. هاست ایران هم اکنون با بیش از ۵۰۰۰ مشترک فعال آماده ارائه خدماتی نظیر : ثبت دامنه های بین المللی و ملی، ارائه خدمات میزبانی وب روی سرور های ویندوز و لینوکس داخل و خارج از کشور، ارائه سرور اختصاصی درفضای اختصاصی هاست ایران در داخل و خارج از کشور، ارسال پیامک انبوه، مانیتورینگ سرورها جهت اطلاع از قطعی آنها و تسریع در برطرف کردن مشکل و … می باشد.

پژوهشگاه صنعت نفت

عملیات نصب و راه اندازی سیستم IP Telephony ساختمان های جدید پژوهشگاه صنعت نفت با قابلیت افزایش ظرفیت تا ۲۰۰۰ کاربر VoIP راه اندازی گردید. در این پروژه کلیه امکانات پیشرفته ارتباطی نظیرارتباط تصویری، کنفرانس صوتی پیشرفته، دریافت و ارسال فکس بر روی بستر IP، گروه بندی کاربران و تعریف سطوح مختلف دسترسی برای استفاده از امکانات ارتباطی در نظر گرفته شده است. همچنین نظر به عدم امکان جمع آوری سیستم تلفن سانترال نسل قدیم (پاناسونیک) لینک ارتباطی بین دو مرکز با ظرفیت دو لینک E1 در نظر گرفته شد که قابلیت افزایش در آینده را نیز داراست. گفتنی است در این پروژه بیشتر کاربران و کارشناسان این پژوهشگاه از تلفن های نرم افزاری برای ارتباطات خود بهره خواهند گرفت که این امر علاوه بر کاهش چشمگیر هزینه های تمام شده، امکانات بیشتر نظیر تماس تصویری را نیز در اختیار آنان قرار خواهد داد.

تعاونی اعتباری ایرانیان

در راستای یکپارچه سازی سیستم ارتباط تلفنی این سازمان با حفظ سیستم سانترال سنتی و برقراری ارتباط بین دفترمرکزی (تهران) و کلیه شعب آن دراقصی نقاط ایران طرحی با جزییات زیرارائه و اجرا گردیده است: یک سرور مرکزی در دفتر اصلی (تهران) تعبیه گردیده، دفتر تهران و کلیه ۶۰ شعبه دیگر سازمان از طریق سرور مرکزی و IP PHONE با شماره گیری داخلی در ارتباط می باشند. بعلاوه سازمان دارای ۵ دفتر با نام مراکزاستانی می باشد که در هر یک از این مراکز از قبل دستگاه PBX وجود دارد. در طراحی این شبکه VoIP با استفاده از Dial Plan های پیچیده به گونه ای عمل شده است که مراکز تلفن فعلی بدون تغییر قادر به برقراری ارتباط داخلی با مراکز تلفن دیگر، همچنین کلیه نقاط شبکه VoIP ۶۰ نقطه دیگر-شعبات و دفتر مرکزی هستند. ضمنا مراکز مجهز به IP PBX به عنوان یک سیستم تلفن داخلی مستقل با پشتیبانی از ۵۰ تلفن داخلی عمل کرده و در صورت قطع ارتباط با سرور مرکزی به صورت مستقل به کارکرد خود ادامه خواهند داد.

دانشگاه علوم پزشکی تهران

اجرای پروژه تلفن گویای هوشمند دانشگاه علوم پزشکی تهران با امکان ارائه اطلاعاتی نظیر شرایط ثبت نام دانشجویان به تفکیک نوع پذیرش، انتقال دانشجویان، جابجایی، مرخصی تحصیلی، انصراف از تحصیل، پذیرش مهمان در دانشگاه، امکان محاسبه شهریه دانشجویان و اعلام صوتی آن و فکس جداول مربوط به شهریه برای تماس گیرندگان، اعلام اطلاعات مربوط به مراحل و مدارک لازم جهت پیگیری امور فارغ التحصیلان و … می باشد، همچنین دراین پروژه قابلیت لینک از طریق وب و ارتباط با SMS سرور نیز تعبیه گردیده است. تمامی تعاریف دربخش های مختلف بدون محدودیت در تعداد شاخه ها و زیر شاخه های صوتی و خطوط ورودی شهری قابل اجراست.

تاکسیرانی تهران

سیستم اپراتوری تلفن به صورت مکانیزه و تلفن گویای هوشمند شرکت تعاونی تاکسیرانی با ظرفیت ۴ خط E1-PRI دیجیتال (۱۲۰ کانال همزمان ارتباطی) راه اندازی گردید. در این پروژه امکان هوشمند سازی فرآیند ارائه خدمات از سوی تاکسیرانی به مشتریان از قبیل رزرو تاکسی از طریق تلفن، تشخیص مسافر قدیم و جدید، ثبت در دیتابیس (پایگاه داده)، حذف خودکار اطلاعات آدرس مزاحمان و ایجاد لیست سیاه (بلک لیست)، تماس خودکار با منزل راننده در صورت عدم پاسخگویی بی سیم و امکانات دیگر تعبیه گردیده است. لازم به ذکر است که در این پروژه از کارت مبدل خط شهری اتکام Atcom مدل AX4ET استفاده شده است.

سرور فکس بیمه پارسیان

سرور فکس شرکت بیمه پارسیان با ظرفیت یک لینک E1 – PRI دیجیتال و ۱۲ خط آنالوگ با قابلیت دریافت و ارسال از طریق ایمیل راه اندازی گردید. ضمنا برای ارائه خدمات بهتر به مخاطبین امکان ارسال خودکار اطلاعات به صورت فکس از طریق منوی منشی دیجیتال (IVR) نیز فراهم شد. به منظور ارائه بالاترین کیفیت خدمات در این پروژه از کارت های PCI مارک سنگوما استفاده شد. لازم به ذکر است که درحال حاضر بیمه پارسیان از نظر سرمایه (یک هزارو یکصد میلیارد ریال) و سهم بازار بیمه های خصوصی، بزرگترین بیمه خصوصی ایران و رتبه سوم در بین کلیه شرکت های بیمه ای اعم از دولتی و خصوصی محسوب می گردد.

شرکت نفتی توتال فرانسه

مرکز تلفن IP PBX شرکت فرانسوی و نفتی توتال (ساختمان تهران) با به کار گیری نرم افزار کد باز استریسک Asterisk ، با ظرفیت ۳۲ خط آنالوگ شهری راه اندازی گردید. مدیریت پیشرفته کاربران و همچنین امکان ارتباط با سوییچ تلفن آلکاتل در فرانسه از طریق ترانکینگ IP، با استفاده از پروتکل H323 از ویژگی های این مرکز تلفن محسوب می شود. ضمنا ازرابط های خط شهری مارک اتکام Atcom مدل AX1600P به همراه نرم افزار برطرف کننده بازگشت صدای آزلک Oslec برای تضمین بالاترین کیفیت استفاده گردید.

شرکت آریا ساسول

سرور فکس شرکت پلیمر آریا ساسول با ظرفیت یک لینک E1 – PRI دیجیتال (۳۰ کانال ارتباطی) راه اندازی گردید. در این سرور می توان بی نهایت کاربر فکس (دستگاه فکس مجازی) که قابلیت دریافت فکس را هم از طریق ایمیل و هم از طریق پنل های تحت وب دارا هستند را تعریف نمود. از ویژگی های مهم این سرور فکس انجام ترانکینگ با سوییچ آلکاتل – لوسنت Alcatel-Lucent مدل OmniPCX است. همچنین امکان ارسال فکس از طریق ایمیل نیز در فاز بعدی اجرا خواهد گردید. شایان ذکر است که شرکت پلیمر آریا ساسول از بزرگترین شرکت های خصوصی پتروشیمی در ایران است که مالکیت آن حاصل مشارکت ۵۰/۵۰ شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران و شرکت ساسول آفریقای جنوبی می باشد.

اتحادیه خرازی های تهران

راه اندازی و آموزش سیستم تلفن الستیکس با ظرفیت ۵۰ خط داخلی و شهری و استفاده از تجهیزات Voip با برندهای اتکام Atcom و دیجیوم Digium

شرکت رایانه صنعت

سیستم تلفنی مبتنی بر ویپ شرکت رایانه صنعت راه اندازی گردید. در این پروژه با توجه به عدم امکان جمع آوری سیستم تلفنی سانترال نسل قدیم (پاناسونیک) لینک ارتباطی بین دو مرکز با ظرفیت ۱۶ خط آنالوگ در نظر گرفته شد که قابلیت افزایش در آینده را نیز داراست. برای برقراری ارتباط بین این مراکزاز کارت تلفنی ATCOM استفاده گردیده است، از دیگر سخت افزارهای به کار رفته در این پروژه IPPHONEهای yealink و ATCOM می باشند. لازم بذکرست شرکت رایانه صنعت یکی از بزرگترین و نام آشناترین تولیدکنندگان صندلی های اداری و مدرن در ایران می باشد.

جهاد کشاورزی کرمانشاه

با همکاری، نظارت و اعزام کارشناس فنی شرکت سیتکو، پروژه مراکز تلفنی جهاد کشاورزی استان کرمانشاه در دو ساختمان مختلف با ظرفیتهای ۷۰۰ و ۱۰۰ خط شهری راه اندازی گردیدشایان ذکر است که مرکز تلفن Voip مورد استفاده سیستم متن باز الستیکس بوده و از تجهیزات برندهای اتکام Atcom، ،دیجیوم Digium،دینستار Dinstar استفاده شده است.

شرکت تجهیزات پزشکی بیونیک

نصب و راه اندازی سیستم تلفنی الستیکس به همراه ماژول تحت وب Avant Fax، ماژول مدیریت پیشرفته کاربران (Custom Context)، ماژول CallCenter نصب و راه اندازی Mail Server به همراه راه اندازی Messenger داخلی و تامین کلیه تجهیزات VoIP با برندهای اتکام Atcom و دیجیوم Digium

شرکت نیوساد

پروژه تلفن گویای هوشمند شرکت نیوساد راه اندازی گردید. این پروژه به منظور طراحی و اجرای سیستم جامع اطلاع رسانی رستوران ها و فست فودهای مناطق بیست و دوگانه تهران با ظرفیت دو لینک E1 به بهره برداری رسیده است. از مهمترین قابلیت های این پروژه می توان موارد زیر را نام برد: ۱٫ امکان مسیردهی تماس گیرندگان به سمت اطلاعات مربوط به رستوران های منطقه خود از طریق تشخیص هوشمند کالر آی دی Caller ID 2. امکان دریافت اطلاعات مربوط به رستوران موردنظر تماس گیرنده از طریق فکس FAX و یا اس ام اس SMS 3. ضمنا در این IVR گزینه برقراری تماس با رستوران دلخواه از طریق سیستم وجود دارد که ارتباط تماس گیرنده بدون نیاز به قطع از سوی سیستم با رستوران مورد نظر برقرار خواهد شد. لازم به ذکرست دراین سیستم جامع با در دست داشتن پایگاه داده ای غنی از رستوران های سراسر شهر تهران این امکان برای مشتریان فراهم شده است که به راحتی و فقط از طریق یک تماس تلفنی به شماره تلفن، آدرس و منوی غذای رستوران موردنظر خود دسترسی پیدا کنند.

مرکز تلفن هتل بزرگ شیراز

مرکز تلفن هتل بزرگ شیراز یکی از بزرگترین و پیشرفته ترین هتل های کشور در استان فارس توسط شرکت سیتکو راه اندازی گردید. این پروژه با ظرفیت ۴۸ خط آنالوگ و حدود ۵۰ داخلی در فاز اول مورد بهره برداری قرار گرفته است. با توجه به اهمیت این هتل در استان فارس و به منظور افزایش امکانات سیستم تلفنی این مجموعه، برنامه ریزی شده است که در فازهای بعدی در راستای هوشمند سازی و ارتقای ظرفیت ها اقدام شود. از مهم ترین قابلیت های این مرکز تلفن به نصب ماژول مدیریت پیشرفته کاربران به منظور ایجاد محدودیت زمانی وشماره گیری بر روی داخلی ها، امکان ارسال و دریافت فکس، استفاده از امکان Paging و …می توان اشاره کرد. لازم بذکر است در این پروژه از کارت های دیجیوم و سنگوما و IPPHONE های Polycom و Grandstream استفاده شده است.

راه اندازی مرکز تماس شرکت داده پردازی رسپینا

مرکز تماس (کال سنتر) شرکت داده پردازی رسپینا با استفاده از نرم افزار استریسک و با ظرفیت ۴ لینک E1 و ۱۵۰ داخلی راه اندازی گردید. در این پروژه امکاناتی نظیر سرویس پیام فوری Instant Messaging به صورت پیشرفته و امکان تماس تصویری فراهم شده است. از دیگر قابلیت های کاربردی ارائه شده در این پروژه می توان امکان Call Completion ( تماس بازگشتی خودکار در صورت اشغالی و یا در دسترس نبودن ) را نام برد، به علاوه امکان تعریف سطوح دسترسی متفاوت در این مرکز برای سوپروایزرهای بخش های مختلف اجرا گردیده است. به صورتی که مشاهده گزارش ها و شنود مکالمات ضبط شده واحد مربوطه تنها توسط مدیر بخش امکان پذیر است. لازم به ذکرست شرکت داده پردازی رسپینا یکی از نام آشناترین شرکت های ارایه دهنده خدمات اینترنت، طراحی و تولید نرم افزارهای کاربردی و تجارت الکترونیک برای شرکت های متوسط و بزرگ از طریق تامین پهنای باند اختصاصی می باشد.

شرکت بهسازان ملت

سیستم فاکس سرور با امکان ارسال و دریافت از طریق سرور ایمیل درشرکت بهسازان ملت راه اندازی شد. شایان ذکر است سیتکو با شرکت های تابعه بانک ملت، از جمله شرکت یاس ارغوانی و به پرداخت ملت نیز در تامین تجهیزات سخت افزاری و انجام پروژه های نرم افزاری همکاری های مستمری را طی سالیان گذشته داشته است.

مخابرات استان قزوین

همکاری شرکت سیتکو با مخابرات استان قزوین در خصوص راه اندازی سرویس تلفن اعتباری با تامین تجهیزات سخت افزار دسترسی لینک دیجیتال با ظرفیت ۳۶۰ ارتباط همزمان (۱۲ لینک E1/PRI)

آب و فاضلاب روستایی استان تهران

سیستم تلفنی شرکت آب و فاضلاب استان تهران مبتنی بر VoIP راه اندازی شد. این پروژه امکان ارتباط بین ۱۶ شعبه این شرکت در سطح استان تهران را فراهم خواهد ساخت. همچنین سیستم امکان تبدیل به تلفن گویای هوشمند با امکان ارتباط با پایگاه داده فعلی برای خودکارسازی ارائه اطلاعات به مخاطبین، سیستم پرسش و پاسخ و امکان ارائه کد رهگیری و پیگیری از طریق منوی صوتی سیستم و همچنین ارائه پرتال داخلی (سرور وب) بر روی سیستم فعلی با ارائه پنل مدیریتی و سطوح دسترسی مختلف برای به روز کردن اطلاعات پرتال توسط شعب مختلف را داراست.

سایر مشتریان