برترین سافت فون ها در سطح جهانی

سافت فون softphone

برترین سافت فون ها در سطح جهانی

برترین سافت فون ها یا به عبارتی ۱۰ SoftPhone برتر دنیا که دارای اپلیکیشن های موبایل اندروید و iOS می باشند.

ویژگی اصلی یک سافت فون softphone استفاده از اینترنت معمولی برای تماس های صوتی بصورت دیجیتال است. از مزیت های مهم دیگر یک سافت فون softphone ویپ رفع محدودیت جغرافیایی و بی نیازی نسبت به آی پی فون یا تلفن های رومیزی متصل به شبکه می باشد.

 

در این مطلب به معرفی ده سافت فون SoftPhone برتر دنیا می پردازیم:

*این فهرست بر اساس ترتیب خاصی اولویت بندی نشده است.

 

سافت فون softphone

سرویس ویپ RingCentral یک راهکار نرم افزاری یکپارچه است. این نرم افزار در سیستم های macOS و Windows قابل نصب است و سافت فون آن نیز در موبایل های iOS و Android استفاده می شود. دانلود این برنامه رایگان است اما به ازای هر کاربر هزینه ای دریافت می شود.

 

سافت فون softphone

سرویس نرم افزاری ویپ ۸×۸ قابلیت های زیادی بصورت یکپارچه ارائه می دهد. این سرویس فقط برای افرادی که دارای اشتراک پولی یا آزمایشی هستند در دسترس است و بیشتر در ایالات متحده استفاده می شود.

 

سافت فون softphone

نرم افزار call.center™ با قابلیت هایی نظیر user-friendly drag-and-drop user interface مشهور است و به عنوان یکی از بهترین نرم افزارهای مرکز تماس انتخاب شده است. این سیستم تلفنی نیز با استاندارد پروتکل SIP کاملاً سازگار می باشد. از قابلیت های مهم این نرم افزار امکان ایجاد تماس ها بصورت گردش کاری می باشد.

 

سافت فون softphone

نرم افزار Counterpath Bria دارای یک نسخه رایگان و یک نسخه پولی با عنوان Bria Teams package با هزینه سالانه $۵۹.۴۰ می باشد. این اپلیکیشن می تواند با چند VoIP PBX ارتباط برقرار کند و مناسب افرادی است که از چندین سیستم ویپ استفاده می کنند یا کاربر چند شرکت بصورت همزمان هستند.

 

Zoiper سافت فون softphone زویپر

اپلیکیشن زویپر ZoiPer قابل نصب در Android و iOS می باشد. نسخه حرفه ای آن که دارای امکانات کامل و قابلیت تماس تصویری است با قیمت حدود ۱۰دلار می باشد. این نرم افزار با انواع خطوط سیپ فون و سیستم تلفنی های ویپ تحت SIP سازگار می باشد.

 

3CX سافت فون softphone

نرم افزار سیستم تلفنی ۳CX دارای اپلیکیشن اختصاصی موبایل iOS و Android است. این مرکز تماس طیف وسیعی از امکانات ارتباطی مانند پلاگین چت آنلاین تحت وب، کلیک برای تماس و داشبورد کاربری تحت وب بدون نیاز به تلفن رومیزی ارائه می دهد و استفاده به مدت یک سال رایگان می باشد.

برای مطالعه مطالب مفید درباره ۳CX اینجا کلیک کنید.

 

GoToConnect سافت فون softphone

برنامه GoToConnect بخشی از سیستم تلفنی برند GoTo می باشد. این اپلیکیشن برای iOS و Android در دسترس است اما هزینه استفاده از آن به ازای هر کاربر بصورت ماهانه از ۲۴ دلار شروع می شود. این نرم افزار هم امکانات وسیعی با کیفیت صدای HD ارائه می دهد و با نرم افزارهای زیادی مانند Clio, Microsoft, Salesforce, Slack, Zendesk, Unified Zoho سازگار است.

 

Bitrix24 سافت فون softphone

سافت فون Bitrix24 علاوه بر یک اپلیکیشن تماس به عنوان یک سیستم ویپ تجاری، یک شماره گیر خودکار و یک CRM نیز عمل می کند. استفاده از این نرم افزار رایگان است.

 

Ringover سافت فون softphone

نرم افزار سیستم تلفنی Ringover تماس نامحدود با ۱۱۰ کشور، کنفرانس ویدیویی، پیامک گروهی، ضبط تماس و سایر ویژگی‌ها را با هدف افزایش کارایی گروهی فراهم می‌کند. نرم‌افزار تلفن نرم‌افزار Ringover به نمایندگان امکان می‌دهد تا در عرض چند دقیقه یک مرکز تماس ابری کاملاً کارآمد راه‌اندازی کنند. کاربران ممکن است برنامه را ادغام کنند و مستقیماً از CRM خود تماس تلفنی برقرار کنند. اپلیکیشن آن هم بر روی دستگاه های آیفون و هم بر روی دستگاه های اندرویدی کار می کند. Ringover یک نسخه آزمایشی رایگان ارائه می دهد و قیمت آن از ۲۲ دلار به ازای هر کاربر بصورت ماهانه شروع می شود.

 

Grasshopper سافت فون softphone

شرکت های کوچک می توانند از سافت فون Grasshopper بهره مند شوند. این نرم افزار برنامه های تحت دسکتاپ و موبایل در دستگاه های اندروید و آیفون را در اختیار کاربران قرار می دهد. قابلیت هایی نظیر صندوق صوتی، فکس، پیامک، اعلان تماس های از دست رفته و غیره جزو امکانات اولیه این نرم افزار است. همچنین ویژگی هایی مانند حضور خودکار، پاسخ سریع، احوالپرسی شخصی، انتقال تماس و کنترل تماس های دریافتی در سیستم تلفن تجاری موجود است. قیمت Grasshopper از ۲۶ دلار به ازای هر کاربر بصورت ماهانه شروع می‌شود.

 

نتیجه گیری:

سیستم تلفنی های نرم‌افزاری و سافت فون های متعددی در بازار وجود دارد اما انتخاب درست می‌تواند تفاوت چشمگیری در کارایی، بهره‌وری و تجربیات کارمندان و مشتریان شما ایجاد کند. با استفاده از یک سیستم تلفن نرم افزاری VoIP، می توانید تلفن محل کار را در جیب خود قرار دهید و از سیم های تلفن رها شوید.

 

لینک منبع:

Top 10 softphone apps for Android and iOS