نظرسنجی جدید اسنام شرکت تولید کننده تلفن آی پی

شرکت تولید کننده تلفن آی پی

نظرسنجی جدید اسنام شرکت تولید کننده تلفن آی پی

اسنام شرکت تولید کننده تلفن آی پی IP صنعتی و تجاری، به عنوان یک فعال حاضر در بازار با همراهی همکاران و مشتریان برای توسعه بهتر محصولات جدید، شناخته شده است. Snom Technology بصورت مداوم زمینه های مختلف بازار از جمله نیازمندی های مشتریان را بررسی می کند. این امر یکی از دلایل موفقیت این کمپانی می باشد.

یک نظرسنجی به سفارش Snom در ماه نوامبر سال ۲۰۲۱ در بریتانیا، آلمان، فرانسه، ایتالیا و اسپانیا توسط موسسه تحقیقاتی Norstat انجام شد. هدف از این نظرسنجی شناسایی نظرات کاربران تلفن های ویپ در رابطه با سازگاری بیشتر با محیط زیست، پایداری، نوع ارتباط با سامانه ها و سیستم های مرکز تماس و همچنین پذیرش محدوده ی قیمت بود.

در بریتانیا ۸۲ درصد از کاربران تلفن IP اعلام کرده اند که قطعات ساخته شده با مواد بازیافتی را در اولویت قرار می دهند. این نظر به طور مخصوص متوجه قطعات جانبی مانند پایه گوشی بود. در اسپانیا ۸۸ درصد و در آلمان ۷۵ درصد از کاربران پایداری قطعات سخت افزاری را ترجیح می دادند. با این حال اکثر کاربران طرفدار استفاده از مواد بازیافتی در قطعات جانبی هستند.

در مورد قیمت ۵۷ درصد از مصاحبه شوندگان بریتانیا با افزایش قیمت از سه تا حداکثر پنج درصد موافق هستند، اما در فرانسه، تنها ۴۳ درصد از کاربران قیمت های بالاتر را می پذیرند. نظرسنجی ها در کل نشان می دهد در قبال پایداری بیشتر، هزینه کمتر مورد استقبال قرار می گیرد و این کاملاً طبیعی است.

 

مشکلات ظاهری مواد بازیافتی

۱۸ درصد از کاربران تلفن های رومیزی IP در بریتانیا گفته اند که به مواد بازیافتی اعتماد نخواهند کرد. وقتی از ۶۲ درصد دیگر پاسخ دهندگان بریتانیایی خواسته شد تا استدلال خود را عنوان کنند، گفتند که مواد بازیافتی را نسبت به مواد خام معمولی پایدارتر و بادوام تر می دانند، در حالی که ۳۸ درصد معتقدند که مواد بازیافتی بهداشت کمتری نسبت به مواد جدید دارند.

 

نماینده اسنام تأیید کرد که: «تردید در مورد استحکام یا بهداشت مواد بازیافتی بی‌اساس است»، «شرکت‌هایی که می‌خواهند این مسیر را طی کنند، باید یاد بگیرند که مشکلات ظاهری مواد خام بازیافتی را که در نظرسنجی برجسته شده‌ است را مدیریت کنند».

این نظرسنجی از ۸ تا ۱۵ نوامبر ۲۰۲۱ بر روی ۱۹۳۷ نفر (مدیران میانی، مدیران اجرایی و کارمندان شرکت) در آلمان، فرانسه، ایتالیا، اسپانیا و بریتانیا انجام شد. در بریتانیا، با ۴۱۰ کارمند مصاحبه شد که از این تعداد ۲۵۸ کاربر تلفن های رومیزی شرکت، مبنای مرجع ارزش های نظرسنجی انگلستان را تشکیل می دهند.