تلفن شبکه GXP1628 گرنداستریم

gxp1628

تلفن GXP1628 گرند استریم

تلفن GXP1628 گرند استریم یک تلفن با دو خط سیپ بوده که دارای یک  LCD132x48گرافیکی با نور پس زمینه و ۳ کلید حساس و قابل برنامه ریزی است. دارای دو پورت ۱۰/۱۰۰/۱۰۰۰ اینترنت با PoE فعال بوده و برای گوشی و کامپیوتر به اینترنت سرعت پایین نیاز است.GXP1628 دارای پشتیبانی کدک پهنای باند G.722 بوده و در نتیجه کاربران صدایی با کیفیت HD را تجربه می کنند.

این تلفن با ۲ خط و ۲ حساب SIP، یک صفحه نمایش گرافیکی ۱۳۲x48 با نور پس زمینه، ۳ کلید نرم XML قابل برنامه ریزی، پورت های شبکه دو گانه یکپارچه شده با PoE و کنفرانس ۳ جانبه، با اکثر دستگاه های SIP شخص ثالث و پلت فرم های پیشرفته SIP/NGN/IMS سازگار است و می تواند به طور خودکار با استفاده از TR-069 و یا رمزگذاری فایل پیکربندی بر روی HTTPS برای استقرار انبوه در ارائه دهنده خدمات و یا شبکه های شرکت های بزرگ ، مورد استفاده قرار گیرد.

در پی  گسترش تعهدات گرند استریم و توجه به کیفیت، ویژگی و عملکرد، تلفن ویپ GXP1628  با استاندارد پهنای باند صوتی  HD مطابقت داشته و دارای بلندگوی هندز فری فول داپلکس، زبان های متعدد، دفترچه تلفن بزرگ و قابلیت حفظ رکورد سوابق ، حفاظت امنیتی قوی بر اساس TLS / SRTP / HTTPS / AES و برنامه های مختلف بهره وری شخصی از جمله نمایش آب و هوای محلی در زمان واقعی و به طور خودکار بدون نیاز به پیکربندی اولیه و غیره