الحاق راه حل مرکز تماس Corvisa به شرکت شورتل

الحاق راه حل مرکز تماس Corvisa به شرکت شورتل

شرکت شورتل- ShoreTel  اعلام کرد که شرکت کورویسا-Corvisa را خواهد خرید، کورویسا ارائه دهنده راه حل ارتباطات مبتنی بر ابر بوده و از ارزشی معادل ۸٫۵ میلیون دلار برخوردار است. انتظار می رود دستیابی به شرکت کورویسا در اوایل سال ۲۰۱۶ انجام شده و دامنه راه کارهای ارائه شده توسط شرکت شورتل را در چندین حوزه کلیدی افزایش دهد.

shortel

دان جوس، رئیس و مدیر عامل شرکت شورتل می گوید: “بدست آوردن کورویسا، شدیدا با برنامه ریزی استراتژیک و اولویت های کسب و کار ما هماهنگی دارد. ما در مرحله شتاب گیری برنامه راهبردی خود هستیم و بر روی افزایش زمان ارائه فناوری به بازار و  رشد درآمد میزبانی متمرکز شده و در حال گسترش ارائه سرویس ابری در سطح جهانی هستیم.

با دستیابی به شرکت کورویسا ، دست شرکت شورتل در دسترسی به نرم افزارهای کاربردی استاندارد مبتنی بر شرکت کورویسا باز شده و همچنین به بسته های توسعه نرم افزار آن در کمک به برنامه های کاربردی جانبی در اکوسیستم شورتل کمک می شود. علاوه بر این، گنجاندن ترانک سیپ  شرکت کورویسا برای شورتل، فرصت درآمدزایی قابل ملاحظه ای را به عنوان ارائه دهنده ترانکینگ سیپ فراهم می کند.

جوس ادامه داد: “بهتر است بدانید که فن آوری و منابع مهندسی شرکت کورویسا بسیار مکمل شورتل هستند. من در مورد کاربرد اپلیکیشن قدرتمند در سرعت بخشیدن به یکپارچه سازی نرم افزار و رشد افزونه هایی که یک مرکز تماس ابری توسعه یافته را به ارمغان خواهد آورد، هیجان زده هستم.”

در حالی که شرکت شورتل یک نهاد شناخته شده در شرکت ارتباطات است، مرکز تماس یک حوزه فاقد حضور گسترده بوده و خرید شرکت کورویسا یک راه حل مستقل مرکز تماس خواهد بود که به راحتی با شرکت شورتل و راه حل هایی غیر از راه های این شرکت یکپارچه  می شود.

چهارمین مزیت کلیدی برای شرکت شورتل در قالب سرمایه انسانی است. حدود ۱۰۰ نفر از کارکنان شرکت کورویسا به تیم شورتل خواهند پیوست، بسیاری از مهندسین فنی از این مجموعه، قادر به ایفای نقش اساسی در توسعه معماری و تولید راهکارهای شورتل خواهند بود.

مت لاتز، مدیر عامل شرکت شرکت کورویسا می گوید: “ما خوشحالیم که به شرکت شورتل می پیوندیم. شورتل شرکتی با دسترسی جهانی بوده و قادر به مقیاس پذیری برای همه نیازهای ارتباطی کسب و کار است و تاکنون سابقه رشدی چشمگیر از خود نشان داده است. ما اعتقاد داریم که مرکز تماس ابری شرکت کورویسا توام با تجربه و تخصص حضور شورتل در بازار، تلفیقی قابل قبول را ارائه می دهد”.

پیش بینی می شود در سال ۲۰۱۷  فروش خدمات شورتل، با درآمد حاصل از سرویس میزبانی به رشدی نزدیک به  ۳۰ درصد برسد.  تنها گذشت زمان صحت این قضیه را اثبات خواهد کرد اما، وضعیت فعلی این شرکت، نشاندهنده برداشتن گامهای اساسی برای رسیدن به آن نقطه است.