همکاری ورایزون و سیسکو در خدمات ارتباطات یکپارچه ابری

همکاری ورایزون و سیسکو در خدمات ارتباطات یکپارچه ابری

ورایزون یک شرکت عظیم در زمینه ارتباطات راه دور و سیسکو نیز یک شرکت عظیم در زمینه های مختلف شبکه بوده و این دو سازمان در حال حاضر متحد شدند تا  یک راه حل همکاری مبتنی بر ابر به نام اولین موبایل UCCaaS را ارائه دهند.

(UCCaaS) یا ارتباطات یکپارچه و همکاری خدماتی ، بر روی یک زیرساخت اجرا می شود که مبتنی بر پلت فرم یکپارچه سرور محاسبات سیسکو و مجازی سازی شده با VMware است.

cisco

این محصول به مشتریان مزایای خدمات هر دو شرکت را ارائه می دهد. کاربران تلفن همراه قادر خواهد بود زمانی که با دستگاههای دلخواه خود مکالمات کیفیت بالای صوتی و تصویری را ایجاد و دریافت می کنند، با ارسال و دریافت پیام فوری نیز بتوانند ارتباط برقرار کنند.

این خدمات شامل قابلیت کنفرانس صوتی مبتنی بر ابر، که توسط WebEx سیسکو با اتصال به شبکه ابری صوتی و همکاری اتاق جلسه، ارائه می شود، هستند. خدمات تلفیقی ذکر شده Cisco Jabber UC را  بر روی شبکه های ۴G LTE ورایزون قرار می دهد.

با توجه به این محصول جدید و به منظور رویکردی برای آن، ورایزون فن آوری های صوتی متصل ابری سیسکو که مبتنی بر ساختار فن آوری هستند را از طریق اتصالات جانبی یکپارچه کرده است. این ترکیب باید اثبات کند که سریع، کارآمد و سود آور است. علاوه بر این ورایزون در فروش مستقیم UCCaaS با شریک خود همکاری کرده و به عنوان نماینده فروش، آن را یا مستقیما بدست کاربر نهایی می رساند و یا از طریق عواملی که به آنها کمیسیون پرداخت می کند، همکاری خود را در فروش انجام می دهد. همچنین از طریق برنامه های نامحدود، یکپارچگی هایی میان ابزار و محصولات UCaaS ایجاد کرده است.

این محصول به منزله دروازه ای برای کسب و کارهای کوچک و بزرگ در عزیمت به سوی سیستم های مبتنی بر ابر و ایجاد فاصله فزاینده با سیستم های صوتی قدیمی، سیستم های PBX و عوامل بازدارنده ای است که با محیط دفاتر قدیمی همخوانی داشته اند. علاوه بر آن با تکیه بر راه حلی ساده و قدرتمند، کسب کارها در قید و بند وابستگی به مدیریت و بروزرسانی لحظه ای تجهیزات PBX نخواهند بود.

کن مرسر، معاون یکی از شرکتهای همکار با ورایزون  گفت: “این امر فقط محدود به عرضه تلفن های سیسکو توسط ورایزون نیست. این دو شرکت بزرگ صدا را به عنوان “یک برنامه کاربردی در عصر جدید” مطرح می کنند. ورایزون دسترسی جهانی و شبکه را در اختیار داشته و سیسکو سازنده سخت افزاری است که عملکرد ورایزون را کاربردی می سازد و این همکاری برای هر دو از ارزش ویژه ای برخوردار است.”

ترکیبی از ورایزون با سیسکو یک ترکیب قدرتمند از رهبران بازار هستند که برای حمایت از کیفیت و رده آنها کاربرد دارد. با ارائه یک محصولی قانع کننده، مناسب تجربه کاربری و قابلیت اطمینان بسیار عالی، بطور قطع برای بسیاری از کسب و کارها که نیاز به یک محصول قابل تلفیق با گوشی های هوشمند  دارند، مناسب خواهد بود.