ارتباطات آنی بدون ماژول و از طریق PeopleLink InstaVC

ارتباطات آنی بدون ماژول و از طریق PeopleLink InstaVC

 

ویژگیهای کلیدی: کنفرانس ویدئویی با کیفیت بسیار بالا : کیفیت ۴K و بهینه سازی بالا در پهنای باند

امکان بینظیر برای مشارکت اطلاعات متفاوت : به اشتراک گذاری  اطلاعات با کیفیت بسیار بالا،  تصویری عالی را برای شرکت کنندگان عضو یک مجموعه منحصر به فرد داده  جهت تولید بیشتر و همکاری در زمینه های مختلف فراهم می کند.

مشارکت به صورت  ویدئویی در همه جا: مشارکت خود را در بیرون از فضاهای اداری ثابت با آوردن وسایل شخصی، انجام دهید. با عبور از دسکتاپ، لپ تاپ و دستگاه های تلفن همراه با تیم های خود همراه شوید.

 

آینده ارتباطات سازمانی

InstaVC یک پلت فرم همکاری ویدئویی مربوط به آینده است که دست یابی به کلاینت کمتر، پلاگین رایگان، ارتباطات آنی که صدا، تصویر و به اشتراک گذاری اطلاعات نظیر به نظیر را از طریق مرورگر فراهم می کنند، امکان پذیر می کند.

 

مشارکت با کیفیت فوق العاده بالا (۴K)

مشارکت و همکاری ویدئویی با کیفیت بسیار بالا را همراه با راه حل های نرم افزاری نسل بعدی پیپل لینک PeopleLink تجریه کنید.، هم اکنون،اعضای تیم به صورت جداگانه می توانند به صورت بصری با این فن آوری جدید و پهنای باند بهینه شده باهم ارتباط برقرار کنند. این راه حل به طور یکپارچه به تله پریزنس کامل با ماژول های اضافی تبدیل می شود.

 

یکپارچگی سفارشی سازی شده را کامل کنید.

پیپل لینک (PeopleLink) اینمشارکت  سفارشی و یکپارچه شده با برنامه های کاربری تحت وب و راه حل های ERP را پشتیبانی می کند.مکالمه تصویری آن مرکز تماس را ایجاد می کند و از توابع سازمان شما با پیشنهاد InstaVC سفارشی شده روی شبکه پشتیبانی می کند.

 

قابلیت همکاری یکپارچه

با استانداردهای سیستم های ویدئویی موجود که سرمایه گذاری های قبلی باعث امنیت آنها شده است، به آسانی مرتبط شوید. پیپل لینک شما را از داشتن ارتباط یکپارچه با سخت افزارهای نقطه نهایی که برای انجام کنفرانس و ارائه به اشتراک گذاری ها به کار می رود، مطمئن می سازد.  و همینطور نیز به شما این اطمینان را می دهد که همکاری بصری برای سازمان شما با داشتن مجوزهای لازم، امری ضروری است.

 

سیستم های اجرایی مناسب:

اندروید، ویندوز، مکینتاش و IOS

مرورگر وب مناسب:

Chrome,Safari و  Opera

سخت افزار سرور مناسب:

Intel مبتنی بر سرورهای Xeon CPU  و  ۲٫۲ GHz