ارائه تماس نامحدود بین المللی Net2Phone به مشتریان Avaya

ارائه تماس نامحدود بین المللی Net2Phone به مشتریان Avaya

به تازگی Net2Phone اعلام کرد که مشتریان آوایا- Avaya که برای استفاده از سرویس سیپ ترانک آن ثبت نام کرده اند، می توانند با ۲۱ کشور دنیا تماس بین المللی نامحدود برقرار کنند. این سرویس برای هر کانال ماهانه با هزینه تنها ۱۴٫۹۹ دلار، در دسترس بوده و به هیچ سخت افزار اضافی نیاز ندارد. شرکت Net2Phone  در نیوآرک، نیوجرسی تأسیس شده و  برای بیش از ۱۶۰ کشور سرویس VoIP فراهم می کند.

25c7de5

 

این شرکت تماس بر روی پهنای باند، شماره تلفن مجازی محلی، کارت های تلفنی، و برنامه های ارتباط تلفن به فکس را برای مصرف کنندگان ارائه می دهد. همچنین این شرکت  دارای یک برنامه وابسته به کانال های پخش برای توزیع خدمات و راه حل های آن است. می توان گفت تصمیم گیری برای مقایسه یک به یک میان دو برنامه مختلف در تماس های بین المللی تا حدی دشوار است . هزینه تماس های بین المللی کسب و کار به هزینه های سخت افزاری، تعداد دفعات استفاده، و طول زمان یک کسب و کار بستگی دارد.

حتی اگر هزینه های تماس عادی خود را جدا کنید، نتیجه ای در هزینه های کل شما نخواهد داشت. به عنوان مثال شرکت Vonage در هر دقیقه برای تماس از آمریکا به فرانسه، برای هر دقیقه ۱٫۴ دلار شارژ می کند(در صورت تماس با موبایل این مقدار ۲٫۹ دلار خواهد بود). اگر شرکتی ۱۰۰۰ دقیقه مکالمه غیر موبایلی با فرانسه داشته باشد، هزینه این تماس ها ۱۴ دلار خواهد بود. این هزینه ای نیست که منجر به ورشکستگی یک شرکت شود.

بدون داشتن تصویر کامل از هزینه ها، دشوار می توان گفت که Net2Phone حتی اگر هزینه های بین المللی رایگان ارائه دهد،نسبت به سایرین شرایطی برتر دارد. سایر کشورها نرخ های متفاوتی خواهند داشت که این موضوع بر روی هزینه های آنها اثر مستقیم دارد. اگر در شرایط معمول نیاز به تماس با اسپانیا، ژاپن یا چین داشته باشید، در استفاده از Net2Phone شانسی نخواهید داشت. بدلیل اینکه Net2Phone برای مکالمه از آمریکا با این کشورها سرویسی ارائه نمی دهد.

توافق Net2Phone برای کاربران دفتری شبکه آوایا ضروری به نظر می رسد. به نظر می رسد شرکت های تجاری که از این سرویس Net2Phone استفاده می کنند، به سختی دچار تزلزل و ضرر و زیان ناشی از تماس های بین المللی شوند. برای دیگر طرح های فراخوانی، تنها راه برای تعیین دقیق هزینه ها از طریق تجزیه و تحلیل موشکافانه هزینه ها بوده و راه دیگری وجود ندارد.