یونیت اصلی ۲N Helios IP Verso

یونیت اصلی ۲N Helios IP Verso

یونیت اصلی 2N Helios IP Verso

یونیت اصلی ۲N Helios IP Verso

محصول Helios IP Verso یکی از انواع دستگاه های امنیتی مخابره دورن سازمانی است که شما می توانید در همه جا از آن استفاده کرده و با توجه به نیازمندی های خود عملکردی را انتخاب نمایید. برای مثال شما می توانید هر یک از دو عملکرد دوربین HD با نور مادون قرمز و دید در شب یا کارت خوان هوشمند را از میان عملکردهای این دستگاه انتخاب کنید. این دستگاه نمی تواند به سادگی در دوربین یا سیستم نظارتی شما قرار گیرد اما با توجه به اسکریپت های قابل برنامه ریزی موجود در آن، از کل سیستم می توان به عنوان یک پک امنیتی برای محافظت از ساختمان استفاده نمود.

علاوه بر موارد ذکر شده، دوام محصول ۲N® Helios IP Verso  بسیار زیاد است و می تواند در محیط هایی با بازه دمایی ۴۰ – تا ۶۰+ درجه سانتی گراد به خوبی کار کند. همچنین در برابر تغییرات ناگهانی آب و هوایی از مقاومت خوبی برخوردار است. ارتباطاتی که بین دستگاه های مجزا و شبکه LAN برقرار می شود با پروتکل ۸۰۲٫۱x ایمن می گردد. همچنین به دلیل برخورداری از یک سیستم عامل بسته، از حمله هکرها در امان است.

با توجه به آزادی در انتخاب قابلیت های این محصول، درجه امنیت و دوام از جمله مهم ترین نیازمندی های مشتریان است. با در نظر گرفتن این واقعیت که دستگاه مخابره مبتنی بر IP علاوه بر موارد ذکر شده نیازمند طراحی لوکس نیز می باشد، می توان به جرات گفت که شما نمی توانید در بازار دستگاهی بهتر از این دستگاه پیدا کنید.

محدوده های استفاده

–         ادارات و سازمان ها

–         مدارس

–         ساختمان های عمومی و دولتی

–         مجتمع های مسکونی و آپارتمان ها

–         مراکز آموزشی

این محصول از جمله واحدهای اصلی است که به همراه دوربین استفاده می شود.

دکمه ها

–  دکمه های شماره گیری سریع: دکمه هایی شفاف، دارای نور پس زمینه سفید  که تگ نام بر روی آن ها به راحتی قابل جابه جایی است.

–  تعداد دکمه ها: ۱ تا ۱۴۶ دکمه

 –  صفحه کلید عددی: اختیاری

سیستم صوتی

–   میکروفن: یک میکروفن تعبیه شده

 –   بلندگو: ۲ وات

دوربین

–   کیفیت تصویر: ۱۲۸۰×۴۸۰  پیکسل

–   کیفیت تماس ویدیویی: ۶۴۰×۴۸۰ پیکسل

–    زاویه دید: ۱۲۰ درجه در راستای افقی / ۹۰ درجه در راستای عمودی/ ۱۴۵ درجه در جهت مستقیم

–   نور شب IR: بله

کارت خوان RFID

 –   کارت های پشتیبانی شده:

Mifare Classic 1k & 4k, DESFire EV1, Mini, Plus S&X, SmartMX, Ultralight, Ultralight C, SLE44R35, my-d move (SLE66Rxx), PayPass, Legic Advant Calypso, CEPAS, Moneo, PicoPass, HID iCLASS

ابعاد

مدل تک ماژوله قابل تعبیه در دیوار: ۱۰۷x130x28 mm

مدل دو ماژوله قابل تعبیه در دیوار: ۱۰۷x234x28 mm

مدل سه ماژوله قابل تعبیه در دیوار:۱۰۷x361x28 mm

مدل دیواری تک ماژوله: ۱۳۰x153x5 mm

مدل دیواری دو ماژوله:۱۳۰x257x5 mm

مدل دیواری سه ماژوله:۱۳۰x361x5 mm