Patton SmartNode 4970

Patton SmartNode 4970

گیت وی ویپ SmartNode 4970از پروتکل اینترنت بر روی سیستمهای PBX استفاده کرده و قابل تنظیم برای رده بندی های سازمانی است.گیت وی رسانه ایSN4970، سازمانها را با اتصال به سیستم های PBX موجود (با استفاده از سرویس های تلفنی  پیشرفته بر پایه IP و PSTN)مجهز کرده و از ۱۲۰-۱۵ مکالمه همزمان پشتیبانی می کند.

گیت وی ویپ SmartNode™ ۴۹۷۰ به سازمانها، راه حل مقرون به صرفه ای برای سیستمهای PBX سازگار با پروتکل اینترنت ارائه می دهد. با تحولاتی که بعد از تخصیص جایزه به سری SmartNode 4940 بوجود آمد،نسل جدید این گیت وی با قابلیت ارتقاء سخت افزاری IPv6 ، بنام SmartNode 4970 به بازار عرضه شد.
مانند هر اسمارت نود دیگر، SN4970 از تمامی کدک های استاندارد –سازمانی، برای حمل مکالمه با کیفیتی مشابه  انتقال صوت بر روی خطوط اختصاصی  T1که عمدتا با پرداخت هزینه همراه است، استفاده می کند. نماینده اتحادیه ارتباطات   (UCA)امکان برقراری ارتباط کاربر –کاربر را با سوئیچ چند درگاهی فراهم می کند (استفاده همزمان از SIP ،H.323،ISDNو POTS با مسیر یابی و تبدیل اطلاعات میان  TDM/PSTNو شبکه های IP/Ethernet به همراه T.38  و SuperG3 FAX)
SmartNode به شکل مجموعه پشتیبان عمل کرده و در مواردی که شبکه IP با شکست عملیاتی مواجه شده باشد، برای حفظ تداوم کسب و کار سازمان، راه حل جایگزین PSTN ارائه می دهد تا در کار وقفه ای بوجود نیاید. علاوه بر این SmartNode با اتکا به ساعت منحصر بفرد و دقیق خود، قابلیت استفاده از فکس و مودم را داشته و خدمات تلفنی IP را مطابق با نیازهای منطبق بر محیط ISDN و DECT در سطحی بالا ارائه می دهد. در کنار آن SmartNode از تماسهای ورودی PSTN که بواسطه فرایند انتقال VoIP، حمل شده اند، پشتیبانی کرده و عملا هماهنگی خاصی با ویپ برقرار می کند.
با استفاده از گیت وی ویپ SN4970 VoIP Gateway با تداوم در بکارگیری تجهیزات قدیمی و همسویی با  گام های رو به رشد بسوی ارتباطات یکپارچه، به حفظ موجودی و جلوگیری از اتلاف سرمایه کمک بسزایی می شود.این گیت وی با ارائه ۱تا ۴ ،T1/E1/PRI و اترنت ۱۰/۱۰۰/۱۰۰۰، برای تعداد ۱۲۰ مکالمه از طریق ویپ، راه حل قابل اعتماد و کم هزینه ای را برای سرمایه گذاران ارائه می دهد.