تلفن شبکه دیجیوم D50 IP Phone

تلفن شبکه دیجیوم D50 IP Phone

تلفن شبکه دیجیوم D50 IP Phone

تلفن شبکه دیجیوم D50 IP Phone


این گوشی کیفیت صدای HD را به کاربران عرضه کرده و از ۴ خط پشتیبانی کرده و دارای ۱۰ دکمه شماره گیری سریع و قابلیت نمایش وضعیت اشغالی سایر خطوط می باشد. این گوشی برای کارمندان در سطح میانی سازمان طراحی شده است.
این گوشی با قابلیت پشتیبانی از PoE، بهترین گزینه برای استفاده در سازمان ها می باشد. همچنین این گوشی مقرون به صرفه می باشد. این محصول، قابلیت نمایش چند خط را داشته و با دارا بودن کلیدهای context sensitive و برنامه های پشرفته، کاربران می توانند به آسانی به اطلاعات مورد نظر خود دستیابی پیدا کنند.
گوشی های دیجیوم، تنها گوشی هایی هستند که به کاربران این امکان را می دهند که از مزایای انعطاف پذیری و شخصی سازی استریسک و Switchvox به طور کامل بهره برند.
برنامه هایی که به طور استاندارد بر روی همه گوشی های دیجیوم قرار دارند، اطلاعات مهم را به راحتی در اختیار کاربران قرار می دهند. این گوشی ها از امکانات صندوق پست صوتی، لاگ تماس، وضعیت تلفن ها، حضور کاربر، پارک و صف تماس پشتیبانی نموده و بدین وسیله به میزان زیادی در وقت کاربران صرفه جویی می کنند.
گوشی های دیجیوم از اعمال تنظیمات به صورت پلاگ اند پلی (plug and play)، پشتیبانی می نمایند. به این معنی که کاربر گوشی خود را پلاگین کرده و گوشی به طور خودکار، سرور استریسک یا Switchvox  او را تشخیص می دهد، سپس وی به آسانی می تواند کاربر موردنظر را انتخاب کرده و شروع به صحبت نمایید.