اخذ نمایندگی انحصاری برند اسنام snom یکی از برترین تولیدکنندگان گوشی های شبکه در دنیا

اخذ نمایندگی انحصاری برند اسنام snom یکی از برترین تولیدکنندگان گوشی های شبکه در دنیا

با عقد قرارداد با شرکت سایتک (www.Sitec.ae)  یکی از سهام داران و توزیع کننده شرکت آلمانی اسنام (www.Snom.com) در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا، از این پس شرکت سیتکو توزیع کننده انحصاری محصولات اسنام در ایران خواهد بود.
شرکت آلمانی اسنام یکی از برندهای خوشنام در زمینه تولید تجهیزات ویپ VoIP در دنیا می باشد که کیفیت محصولات و فناوری پیشرفته به کار گرفته شده، آن را در جایگاهی ممتاز قرار داده است. این شرکت یکی از معدود همکاران رسمی شرکت مایکروسافت در زمینه فناوری ویپ VoIP می باشد که محصولاتی با سازگاری کامل با محصول Microsoft Lync تولید می کند.
برای اعلام رسمی حضور این برند در ایران، همچنین گفتگو در مورد تازه های فناوری در راه کارهای مختلف ویپ VoIP ، نظیر ۳CX، استریسک Asterisk، مایکروسافت لینک MS Lync و … سمیناری در تاریخ دهم خرداد ماه سال ۹۳ با حضور ۳ تن از مدیران ارشد این شرکت و نماینده شرکت سایتک در تهران برگزار خواهد گردید.
پیشاپیش مقدم مدعوین گرامی را به سالن همایشهای بین المللی برج میلاد تبریک می گوییم. امید است با حضور مستقیم این شرکت در کشور و خدمات افزوده شرکت سیتکو، شاهد بهبود شرایط فروش، خدمات پس از فروش، تعمیرات و قیمت های این برند مشهور باشیم.