اخذ نمایندگی ۳CX در ایران

اخذ نمایندگی ۳CX در ایران

به اطلاع می رسانیم که پس از احراز شرایط فنی لازم و کسب امتیازات کافی، از این پس سیتکو نماینده رسمی و مستقیم راه کار مشهور ۳CX در ایران بوده و علاقمندان فناوری VoIP در صورت تمایل می توانند، محصولات ۳CX و خدمات فنی پس از فروش آن را از این شرکت دریافت نمایند.

 


لینک معرفی سیتکو به عنوان نماینده رسمی در سایت اصلی ۳CX:

https://www.3cx.com/reseller/cloud-pbx-phone-system/tehran-/077d6a/


 راه کار ۳CX مشهورترین راهکار مبتنی بر فناوری VoIP  است که با سیستم عامل ویندوز سازگار است و علاوه بر امکانات پیشرفته فراوان از ظرفیت بسیار بالا (۱۰۰۰ تماس همزمان) پشتیبانی می کند. این برند علاوه بر نسخه های مرکز تلفن و تماس، از کنفرانس ویدیوی تحت وب و یا ماژول پرکاربردی نظیر صدور صورت حساب نیز پشتیبانی می نماید.

از مشتریان بزرگ این برند می توان به نام های بزرگی چون کمپانی پپسی، میتسوبیشی موتورز، باس/هوگو، هواپیمایی ترکیه/ترکیش ایرلاینز، شرکت بویینگ، بانک امریکن اکسپرس، … اشاره کرد.

برای کسب اطلاعات فنی، تهیه مجوزهای نرم افزار، پشتیبانی فنی مستقیم، سخت افزار مناسب و دوره های آموزشی با سیتکو تماس بگیرید.

سایت رسمی شرکت: www.3CX.com

 درباره راهکار ۳CX

۳CX، یک IP PBX نرم افزاری فوق العاده قوی Windows Based می باشد که جایگزین بسیار مناسبی برای سخت افزارهای اختصاصی می باشد و برای آن دسته از کارشناسانی که باWindows  آشنایی دارند، گزینه مطلوبی است چرا که استفاده، مدیریت و کنترل تماس ها در آن بسیار آسان است.
IP PBX های ۳CX  به طور خاص برای مایکروسافت ویندوز توسعه یافته و بر مبنای استاندارد های پروتکل SIP  کار می کند که مدیریت آن بسیار ساده است و قابلیت استفاده از هر IP Phone که SIP Support  می باشد را فراهم می آورد. (چه سخت افزاری و چه نرم افزاری)
از مزایای این نرم افزار کاهش هزینه های مخابراتی است و نکته قابل توجه در استفاده از این راهکار آن است که هیچ محدودیتی در خصوص تعداد کاربران وجود ندارد.

۳CX بر پایه نرم افزار با استاندارد جهانی می باشد، و همچنین مرکز تلفن و تماسی که امکانات کامل ارتباطات یکپارچه از جمله WebRTC را ارائه می دهد

  • نصب و مدیریت بسیار آسان
  • امنیت و پایداری فوق العاده و دارای SBC  رایگان جهت تضمین امنیت شبکه VoIP
  • ازبین بردن هزینه های مخابراتی توسط استفاده از ترانکهای SIP و ارائه دهندگان ویپ
  • افزایش بهره وری با ارتباطات یکپارچه از جمله حضور مجازی و چت
  • قابل استفاده در موبایل تحت اندروید و iOS بدون محدودیت مکانی
  • ادغام با ویدئو کنفرانس از طریق WebRTC
  • بهبود خدمات به مشتریان از طریق کلیک برای تماس و ادغام با برنامه CRM
  • قابل نصب بصورت مجازی شده روی یک سرور یا یک کامپیوتر بسیار ساده با حداقل سخت افزار
  • استقرار بصورت ابری روی Google Cloud یا OVH و کنترل کامل

 

تصویر گواهی اخذ نمایندگی رسمی ۳CX در ایران: