Microsoft’s Dynamics 365 و LinkedIn برای تجارت بهتر

Microsoft’s Dynamics 365 و LinkedIn برای تجارت بهتر

امروزه استفاده از شبکه های اجتماعی در تجارت جهانی بسیار فراگیر شده است. سایت شبکه ای کسب و کار LinkedIn در حال حاضر دارای بیش از حداقل ۵۰۰ میلیون کاربر عضو در سطح جهان می باشد.
این سایت محل مناسبی برای همکاری، تجارت، به اشتراک گذاری مطالب، حفظ روابط و حتی فروش است. کاملاً داینامیک بوده و استفاده از آن بر روی تمامی پلتفرم ها و همچنین انواع موبایل ها مقدور می باشد.

در مقایسه با سایر شبکه های اجتماعی از راهکارهای نرم افزاری پیشرفته تر و مدرن تری برخوردار است. به همین دلایل است که شبکه های اجتماعی دیگر خواهان تقلید و یا همکاری با LinkedIn می باشند بخصوص زمانیکه این سایت می تواند کارایی یک سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان یا CRM  را داشته باشد.

مایکروسافت که در سال گذشته شرکت مادر LinkedIn شد به تازگی اعلام کرد که درحال افزودن حالت یکپارچه سازی بین نرم افزارهای متمرکز کسب کار و شبکه های اجتماعی می باشد و این روند را توسط سیستم قدرتمند مدیریت ارتباط با مشتریان خود یعنی Microsoft’s Dynamics 365 شروع خواهد کرد. این یکپارچگی برروی پایه های علمی گسترده و اطلاعات کاری  LinkedIn طراحی خواهد شد و به کاربران اجازه می دهد تا اطلاعات کاری مانند رزومه و سایر جزئیات را در اختیار مشتریان بالقوه خود بگذارند. علاوه بر این، این ابزار بصورت پروفایل کاربری کمک بسزایی در مدیریت منابع انسانی خواهد نمود.

در یکی از پستهای اخیر وبلاگ، اسکات گاتری معاون اجرایی مایکروسافت نوشته بود که اکثر مشتریان امروزه قصد دارند فرآیند کسب و کار خود را به وضعیت بهتری از اجرای عملیات، ارتباط با مشتریان و مدیریت مجموعه کاری خود تغییر دهند.
اما بسیاری از سیستمها بدلیل پیچیدگی و ناکارآمدی، بخصوص سیستمهای CRM و ERP قدیمی تر کنار گذاشته شده و منسوخ شده اند. او نوشته بود که به همین دلیل مشتریان بر اثر ازکار افتادن این برنامه ها کاهش می یافتند و دیدگاه ناخوشایندی نسبت به این سیستمها بوجود آمده است.

افرادی که به خریدوفروش مشغولند قادر خواهند بود امور ارتباطی خود را از طریق ایمیل، CRM و LinkedIn برای دریافت متون به بهترین صورت در داخل برنامه Dynamics 365 را در اختیار داشته باشند. همچنین تسهیل در معرفی های رسمی و مستقیم شرکتها، ارسال پیام و سفارشی سازی ارتباطات را نیز به ارمغان خواهد آورد. محتوا، اطلاعات، ثبت مشتریان و پرونده سازی می تواند در فروش حرفه ای و ایجاد روابط بیشتر تاثیرگذار باشد.

یکپارچگی در قلمرو رسانه های اجتماعی باعث خواهد شد تا را ه های جدید و موفقتر بازاریابی همراه با تأثیر بیشتر بر مخاطبین گشوده شود. ارائه دهندگان راهکارهای جدید تجاری مانند JMRConnect در زمینه گسترش مشتریان سعی می کنند بازاریابی را به بازاریابی تاثیرگذار تبدیل سازند بطوریکه از افزودن پیامهای درست در روابط تجاری بصورت لحظه ای اطمینان حاصل شود. این امر باید باعث افزایش سرنخ ها و بدست آوردن مشتریان جدید در یک گام سازمانی با بالاترین مقادیر و محتوا شود.

پلتفرم JRMConnect’s CEI  اخیراً برنده جایزه Holmes Report’s 2017 In2 SABRE آمریکای شمالی شد. این راهکار بر اساس کمک به گسترش امکانات بازاریابی از طریق ایجاد و بالا بردن اطلاعات و محتوا از میان انجمن های اجتماعی بصورت سازمانی عرضه شد، که ورودی آن فقط LinkedIn نیست بلکه شامل Facebook و Twitter نیز می باشد. این پلتفرم در توزیع محتوا بطور مستقیم به مخاطبین مربوطه کمک می کند که بصورت ساده تر و با تاثیرگذاری بیشتر شکل می گیرد.