نرم افزار Bpm’online CRM

نرم افزار Bpm’online CRM

نسل آینده نرم افزار CRM :

Bpm’online یک شرکت قدرتمند در ساخت  و فروش نرم افزار CRM ابری فرآیند محور برای اتوماسیون بازاریابی، فروش و پشیبانی است. عامل اصلی افزایش جذابیت و ارزش محصولات bpm’online عدم محدود و دست و پاگیر بودن فرآیندهای آن بوده که از طریق اقدامات موثر و برای سرعت بخشیدن به نتایج مورد نظر کاربران، به یاری آنها می شتابد. رابط کاربری bpm’online جذاب بوده و کاربران شیفته ظاهر اجتماعی آن می شوند و بدون آنکه در قید و بند اطلاعات اضافی قرار گیرند، آزادانه بر روی فعالیت مورد نظر خود متمرکز می شوند.

Bpm’online از سوی تعداد گسترده ای از تحلیلگران کلیدی این صنعت به رسمیت شناخته شده و جوایز متعدد را دریافت کرده است.

AWARDS

 CRM Magazine در دسته بندی های مربوط به Sales Force Automation و Midmarket CRM  شرکت bpm’online را با عنوان پیشرو در سال ۲۰۱۶ معرفی کرده است. این دومین سال پیاپی است که bpm’online در هر دو دسته بندی با کسب  امتیازات قابل توجه و فراگیر در این جایگاه قرار می گیرد. 

bpm’online به عنوان برنده جایزه افتخاری برای ارائه بهترین راه حل مدیریت ارتباطی در یازدهمین مراسم بین المللی سالانه جایزه تجاری Gold Stevie® برگزیده شد. برندگان از میان بیش از ۳۵۰۰ نامزد انتخاب شدند. نام Bpm’online را می توان در کنار نامهای شناخته شده ای چون Gartner، Forrester Wave™، ISM، CRN®، TMC مشاهده کرد.

بیش از ۶۵۰۰ از مشتریان در سراسر جهان ازمحصولات bpm’online استفاده می کنند. محصولات bpm’online به شرکت ها در مدیریت فرآیندهای رویارویی با مشتری کمک کرده و یک تجربه مشتری شگفت انگیز را ارائه می دهد.about_6000

اساس کار شرکت bpm’online برافزایش بهره وری تجاری مشتریان پایه گذاری شده است.

کاترین Kostereva، از شرکای اصلی و مدیر عامل شرکت bpm’online اظهار می دارد:

“دوازده سال پیش، bpm’online به صورت شرکتی کوچک و بدون هیچ بودجه یا سرمایه وابسته به سرمایه گذاران خارجی، تنها با ۵ نفر عضو در هیئت مدیره راه اندازی شده است. امروز ما یک شرکت نرم افزاری جهانی با دفاتر متعددی در سراسر جهان هستیم و تیمی متشکل از حدود ۵۵۰ نیروی متخصص حرفه ای در آن مشغول به کار هستند و تمامی تلاش خود را برای تولید محصولات بی عیب و نقص به کار می برند.”

 مایکل رونی، معاون ارشد، مدیر کل bpm’online اظهار می دارد:

“تیم bpm’online سخت تلاش می کند تا تکنولوژی آینده را به بازار امروز منتقل کند. ما افتخار می کنیم که صدها هزار نفر از کاربران bpm’online ترغیب می شوند تا با محصولات ما به نتایج بهتر کسب و کار خود دست یابند.”

محصولات bpm’online به سازمانها کمک می کند تا بر روی تجربه مشتری، از سرنخ گرفته تا ثبت سفارش و حفظ و نگهداری حساب خود، مدیریت کاملی داشته باشند.

*خدمات bpm’online شامل بسته های فروش، بازاریابی و پشتیبانی مبتنی بر سرویس ابری است.

 اطلاعات بیشتر در www.bpmonline.com