گامهای اساسی شرکت Salesforce بسوی اینترنت اشیاء

گامهای اساسی شرکت Salesforce بسوی اینترنت اشیاء

کمپانی Salesforce بزرگترین نام در ارائه CRM مبتنی بر سرویس های ابری و نرم افزارهای فروش ،پاییز گذشته مشغول ارائه خدمات اینترنت اشیا با عنوان “Thunder Cloud” شد و اینک زمان آن رسیده است تا توضیحاتی در این خصوص ارائه شود.

 

cytco_iotcloudplatform

طبق گزارش بدست آمده، شرکت مذکور، برای افزایش بهره وری ازخدمات از طریق تکنولوژی اینترنت اشیاء، به دنبال اثبات یک مورد است. این شرکت در ۱۵ مارس ۲۰۱۶ گزارشی از خدمات ساخت مرتبط را منتشر کرد که در آن ۲۳۷ مدیر ارشد بخش های  خدمات، زنجیره تامین، عملیات و بخش های دیگر در صنایع تولیدی مختلف، مورد بررسی قرار گرفتند. بررسی های انجام شده نشان داد؛ مدیران اجرایی برای انطباق مشتریان با انواع خدمات، با فشار زیادی روبرو هستند. در واقع ۹۰ درصد از مدیران اجرایی اظهار می دارند که بهبود وضعیت در بخش خدمات، از بالاترین اولویت برخوردار است.

هریس پل به نمایندگی از شرکت Salesforce مطالعات آنلاین خود را از تاریخ ۱تا۱۷ فوریه ۲۰۱۶ به عمل آورد.نتایج دیگر این تحقیقات عبارتند از:

 بیش از سه چهارم از پاسخ دهندگان بر این باورند که به کارگیری تکنولوژی جدید در بخش خدمات و سرویس دهی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است؛ همچنین۸۷درصد پاسخ دهندگان در حال سرمایه گذاری در آموزش تکنولوژی به مدیران بخش خدمات هستند.

سیندی بولت  قائم مقام مدیر عامل شرکت Salesforce می گوید: ” ما همگی  در عصر مشتری مداری زندگی می کنیم، بنابراین اطمینان بخشیدن به بخش خدمات با تجهیز آن به آخرین تکنولوژی روز، شانس رشد شرکت را بیشتر خواهد کرد. شرکت هایی که مشتریان، دستگاه های سرویس دهنده متصل و خدمات کارکنان را در قالب یک پلت فرم واحد جمع آوری می کنند؛ نه تنها تجربه ای بی نظیر به مشتریان خود می بخشند، بلکه قادرند منبع درآمد جدیدی را نیز خلق کنند.

در راستای یاری رساندن به چنین شرکت هایی، Salesforce بخش Service Lightning را معرفی می کند. این سرویس همانند اهرم محرک برای رایانش ابری عمل کرده و به این شرکت ها در سرویس دهی هوشمند مشتریان کمک می کند. این سرویس، سیگنال دستگاه ها و اطلاعات مشتریان را به نحوی تحت کنترل گرفته که مشتریان، دستگاه های متصل، نماینده ها، توزیع کننده ها و کارکنان را در قالب یک پلت فرم واحد، گرد هم می آورد. این پلت فرم شامل زمانبندی هوشمند،ابزار مخابره ای، پیگیری روند کاری و مدیریت آن و دید کامل بر کل چرخه خدمات به مشتریان از طریق فناوری های مختلف است.

مایک میلبرن مدیر عامل بخش سرویس های ابری Salesforce می گوید: “ما به تازگی تاثیرات اینترنت اشیاء و موبایل  را در سرویس خدمات مشتریان بررسی کرده ایم. چنین خدماتی شانس بهره وری از خطوط تلفن و سرویس های جدید را در قالب یک پلت فرم واحد فراهم کرده و تجربه اعجاب انگیزی را برای مشتری به وجود می آورد.”