اخذ نمایندگی ۳CX در ایران

نمایندگی 3CX ایران

اخذ نمایندگی ۳CX در ایران

نمایندگی ۳CX ایران

به اطلاع می رسانیم که پس از احراز شرایط فنی لازم و کسب امتیازات کافی، از این پس سیتکو نماینده رسمی و مستقیم راه کار مشهور ۳CX در ایران بوده و علاقمندان فناوری VoIP در صورت تمایل می توانند، محصولات ۳CX و خدمات فنی پس از فروش آن را از این شرکت دریافت نمایند.

 


لینک معرفی سیتکو به عنوان نماینده رسمی در سایت اصلی ۳CX:

https://www.3cx.com/reseller/cloud-pbx-phone-system/tehran-/077d6a/


راه کار ۳CX مشهورترین راهکار مبتنی بر فناوری VoIP  است که با سیستم عامل ویندوز سازگار است و علاوه بر امکانات پیشرفته فراوان از ظرفیت بسیار بالا (۱۰۰۰ تماس همزمان) پشتیبانی می کند. این برند علاوه بر نسخه های مرکز تلفن و تماس، از کنفرانس ویدیوی تحت وب و یا ماژول پرکاربردی نظیر صدور صورت حساب نیز پشتیبانی می نماید.

از مشتریان بزرگ این برند می توان به نام های بزرگی چون کمپانی پپسی، میتسوبیشی موتورز، باس/هوگو، هواپیمایی ترکیه/ترکیش ایرلاینز، شرکت بویینگ، بانک امریکن اکسپرس، … اشاره کرد.

برای کسب اطلاعات فنی، تهیه مجوزهای نرم افزار، پشتیبانی فنی مستقیم، سخت افزار مناسب و دوره های آموزشی با سیتکو تماس بگیرید.

سایت رسمی شرکت: www.3CX.com


 درباره راهکار ۳CX

۳CX، یک IP PBX نرم افزاری فوق العاده قوی Windows Based می باشد که جایگزین بسیار مناسبی برای سخت افزارهای اختصاصی می باشد و برای آن دسته از کارشناسانی که با Windows  آشنایی دارند، گزینه مطلوبی است چرا که استفاده، مدیریت و کنترل تماس ها در آن بسیار آسان است.

IP PBX های ۳CX  به طور خاص برای مایکروسافت ویندوز توسعه یافته و بر مبنای استاندارد های پروتکل SIP  کار می کند که مدیریت آن بسیار ساده است و قابلیت استفاده از هر IP Phone که SIP Support  می باشد را فراهم می آورد. (چه سخت افزاری و چه نرم افزاری)

از مزایای این نرم افزار کاهش هزینه های مخابراتی است و نکته قابل توجه در استفاده از این راهکار آن است که هیچ محدودیتی در خصوص تعداد کاربران وجود ندارد.

۳CX بر پایه نرم افزار با استاندارد جهانی می باشد، و همچنین مرکز تلفن و تماسی که امکانات کامل ارتباطات یکپارچه از جمله WebRTC را ارائه می دهد

  • نصب و مدیریت بسیار آسان
  • امنیت و پایداری فوق العاده و دارای SBC  رایگان جهت تضمین امنیت شبکه VoIP
  • ازبین بردن هزینه های مخابراتی توسط استفاده از ترانکهای SIP و ارائه دهندگان ویپ
  • افزایش بهره وری با ارتباطات یکپارچه از جمله حضور مجازی و چت
  • قابل استفاده در موبایل تحت اندروید و iOS بدون محدودیت مکانی
  • ادغام با ویدئو کنفرانس از طریق WebRTC
  • بهبود خدمات به مشتریان از طریق کلیک برای تماس و ادغام با برنامه CRM
  • قابل نصب بصورت مجازی شده روی یک سرور یا یک کامپیوتر بسیار ساده با حداقل سخت افزار
  • استقرار بصورت ابری روی Google Cloud یا OVH و کنترل کامل

تصویر گواهی اخذ نمایندگی رسمی ۳CX در ایران:

نمایندگی 3CX ایران


جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره نرم افزار سیستم تلفنی ویپ ۳CX می توانید از لینک زیر بهره ببرید یا با شرکت سیتکو به عنوان نماینده رسمی ۳CX در ایران از طریق شماره تماس ۴۲۵۰۹ در ارتباط باشید.

نمایندگی ۳CX ایران

لینک مطالب و اخبار مفید در ارتباط با ۳CX