گوشی شبکه اتکام AT810P

گوشی شبکه اتکام AT810P

گوشی شبکه اتکام AT810P

گوشی شبکه اتکام AT810P


گوشی شبکه AT810P، یک گوشی ویپ رومیزی یوده که با پروتکل SIP و کدک های صوتی متعددی سازگار می باشد، که این قابلیت ها باعث شده این گوشی به طور مستقیم، صوت آنالوگ را درون بسته های IP قرار داده و به طور موثری از پهنای باند موجود استفاده کرده و در نهایت سرویس صوتی مناسبی با کیفیت PSTN به کاربران عرضه نماید.
با بهره گیری از راهکار Broadcom در این گوشی ها، کیفیت صدای خوبی را ارائه داده و همچنین با پلت فرم هاب مختلفی از جمله Asterisk , FreePBX  Broadsoft , Cisco call manager و غیره، سازگار می باشد. ظاهر و استایل AT810 مشابه سایر گوشی های سری AT8 این کمپانی بوده که سازگار با محیط کسب و کار می باشد و از استحکام خوبی نیز برخوردار است.
ظاهر کوچک و طراحی فوق العاده
سری ۸ همه مزیت های تلفن های IP قبلی شرکت ATCOM را دارا می باشد. این گوشی کوچک بوده اما ازاستحکام بالایی برخوردار بوده و کارایی فوق العاده ای دارد.
کیفیت صدای HD
سری ۸ از کیفیت صدای HD پشتیبانی کرده و امکان برقراری تماس با کیفیت HD را برای کاربران ممکن ساخته است.
پیکربندی آسان
سری Rainbow از Auto Provisioning به وسیله  TFTP / FTP / HTTP / PnP پشتیبانی کرده که این قابلیت، تنظیمات نصب و نگهداری این گوشی ها را بسیار آسان و راحت نموده است.
سازگار با طیف وسیعی از تجهیزات
سری Rainbow که توسط Asterisk و Broadsoft Broadworks مورد تأیید قرار گرفته، با طیف وسیعی از تجهیزات سازگار بوده و بدین وسیله نیازهای مشتریان را برآورده می کند.