چند ویژگی مهم یک سیستم تلفنی مورد نیاز برای محل کسب و کار

چند ویژگی مهم یک سیستم تلفنی مورد نیاز برای محل کسب و کار

معرفی چند ویژگی اساسی ۳CX که یک سیستم تلفنی باید آنها را داشته باشد

برگرفته از بخش اخبار وب سایت ۳CX

اگر اخیراً سیستم های تلفن جدیدی را برای کسب و کارتان مطالعه کرده اید و دچار سردرگمی شده اید این کاملاً طبیعی و قابل درک است. با این که بسیاری از فروشندگان در بازار، ویژگی های محصولات خود را ارتقا می دهند و از آمار موجود در اینترنت بهره مند می شوند، تشخیص مزایای استفاده از راهکارهای مختلف و قابلیت هایی که شرکت شما باید برای پاسخگویی به نیازهای ارتباطی خود بکار گیرد،به تنهایی می تواند یک پروژه به حساب آید.

هر شرکت نیازهای ارتباطی مختلفی دارد، اما چند ویژگی مهم وجود دارد که هر سرویس تلفنی یا تلفن همراه با کیفیت باید داشته باشد:

حالت Mobility یا استفاده از تلفن بصورت همراه

کار با تلفن همراه و از راه دور محبوب ترین حالت است، بنابراین هر سیستم تلفنی ای که اتخاذ می کنید باید یک راهکار تلفن همراه درسطح بالا ارائه دهد. این سرویس باید کارکنان را قادر سازد تا تلفن های داخلی یا اداری خود را به هر کجا که میروند، با خود بیرون بیاورند، بنابراین هرگز تماسهای مهم مشتریان یا کلاینت ها را از دست نخواهند داد. سیستم همچنین باید شامل حضور نیز باشد، که بخشی از یک راهکار قدرتمند تلفن همراه می باشد، زیرا پرسنل می توانند وضعیت خود را تنظیم کنند تا همکاران بتوانند فوراً بهترین روش برای ارتباط با آنها را ببینند.

پیام یکپارچه

در کسب و کار، به طور کلی پیام یکپارچه باعث ساده تر شدن ارتباطات می شود. به جای اینکه یک دستگاه فکس را چک کنید یا در یک سیستم پست صوتی برای بازیابی یک پیام وقت خود را هدر دهید، بهتر است که از سیستم های تلفنی ای که همه ارتباطات را به طور مستقیم به صندوق پستی خود و همه را در یک جا ارسال می کنند بهره ببرید. فکس به صورت PDF ارسال می شود و پست های صوتی به طور مستقیم از صندوق ورودی بدون نیاز به ایجاد تماس در سیستم قابل بازیابی می باشند.

ویدئو کنفرانس مبتنی بر WebRTC

WebRTC یک فناوری مدرن و بروز در دنیای ارتباطات است، بنابراین اگر یک فروشنده نتواند این نوآوری را به کار بندد، باید با یک پرچم بزرگ قرمز علامتگذاری شود. WebRTC باعث می شود که ویدئو کنفرانس بصورت آسان از طریق اجازه دادن به کاربران برای شروع جلسات مجازی از طریق یک مرورگر وب کار کند. همه چیز با چند کلیک ماوس شروع به کار می کند، برگزار کننده می تواند جلسه را از طریق ارسال یک لینک برای دعوت کنندگان  ایجاد کند و هرکسی از هرجایی که باشد با کلیک روی لینک می تواند در کنفرانس ویدئویی شرکت کند، هیچ کس نباید چیزی را دانلود کند و برای شرکت در این جلسه نیازی به هیچ برنامه جانبی یا پلاگینی نیست. این سرویس بدلیل تحریم از طرف گوگل کلود برای ایران غیر قابل استفاده می باشد.

نصب و مدیریت آسان

سیستم های تلفن در بهترین سطح باید دارای راه اندازی، نصب و مدیریت ساده باشند. ۳CX این اصل را به سطح دیگری می برد، زیرا این تنها PBX مبتنی بر نرم افزاری است که می تواند در یک دستگاه دارای ویندوز اجرا شود. نصب ۳CX به همان اندازه ساده است که بخواهید یک تلفن شبکه را متصل کرده و به ۳CX اجازه دهید تا به طور خودکار آن را شناسایی و پیکربندی کند. مدیریت سیستم ۳CX نیز بسیار ساده است. هر گونه ارتقا یا تغییر در سرویس می تواند از طریق کنسول مدیریت ۳CX ایجاد شود، سردرگمی از بین می رود و دیگر نیازی به تماسهای تلفنی مکرر نخواهید داشت.

حالا می دانید چه باید بکنید

اگر همچنان در حال بررسی یک سیستم تلفنی هستید که هیچ یک از ویژگی های فوق را ندارد، وقت آن است که یک گام به عقب بازگردید و دوباره نگاه کنید. اکنون که شما می دانید چه چیزی را باید جستجو کنید، دریافت اطلاعات و تصمیم گیری در مورد آن راحت تر شده است. هنوز کاملاً مطمئن نیستید که ۳CX دارای راهکارهایی است که شرکت شما نیاز دارد؟ مشکلی نیست. برای خواندن برخی از مطالعات موردی دیگر اینجا را کلیک کنید و ببینید چگونه ۳CX ارتباطات را برای دیگر کسب و کارها آسان ساخته است.

 

سیتکو نماینده رسمی ۳CX در ایران می باشد. جهت تهیه و سفارش محصولات ۳CX می توانید با بخش فروش شرکت سیتکو تماس حاصل فرمایید: ۰۲۱۴۲۵۰۹