گوشی شبکه اتکام AT840P

گوشی شبکه اتکام AT840P

گوشی شبکه اتکام AT840P

گوشی شبکه اتکام AT840P


AT840P یک گوشی شبکه با قابلیت مصرف برق از روی شبکه (PoE) و پشتیبانی از چند خط بوده که کیفیت صدای HD را به کاربران عرضه می کند. استفاده از این گوشی بسیار ساده بوده و طیف وسیعی از کارکردها را در اختیار کاربران قرار می دهد. این گوشی از ۹~۱۰۹ کلید چند منظوره پشتیبانی کرده و دارای امکان نمایش اشغالی سایر داخلی ها (BLF) می باشد. همچنین این محصول، از زبان های متعدد پشتیبانی می کند. به دلیل سازگاری مناسب با همه سوئیچ های نرم افزاری  استاندارد SIP و سیستم های IP PBX، این گوشی، بهترین گزینه برای سرویس ویپ مبتنی بر باند پهن (broadband) می باشد.
ظاهر کوچک و طراحی فوق العاده
سری ۸ همه مزیت های تلفن های IP قبلی شرکت ATCOM را دارا می باشد. این گوشی کوچک بوده اما ازاستحکام بالایی برخوردار بوده و کارایی فوق العاده ای دارد.
کیفیت صدای HD
سری ۸ از کیفیت صدای HD پشتیبانی کرده و امکان برقراری تماس با کیفیت HD را برای کاربران ممکن ساخته است.
پیکربندی آسان
سری Rainbow از Auto Provisioning به وسیله  TFTP / FTP / HTTP / PnP پشتیبانی کرده که این قابلیت، تنظیمات نصب و نگهداری این گوشی ها را بسیار آسان و راحت نموده است.
سازگار با طیف وسیعی از تجهیزات
سری Rainbow که توسط Asterisk و Broadsoft Broadworks مورد تأیید قرار گرفته، با طیف وسیعی از تجهیزات سازگار بوده و بدین وسیله نیازهای مشتریان را برآورده می کند.