دلیل فروش بالای VoIP: مشتریان در پی ارتباطی بهتر

دلیل فروش بالای VoIP: مشتریان در پی ارتباطی بهتر

با وجود این که هر روز صدای ورود یک تکنولوژی جدید به گوش می رسد، آنچه که در جلب اعتماد کاربران روندی ثابت داشته و همیشه در حال تکامل بوده، استفاده از اینترنت و نیاز به بهبود برقراری ارتباطات است.

با استفاده از اینترنت، می توانیم به مزایای ابزاری چون ویپ، تبادل پیام، ویدئو کنفرانس، وب سایت ها که همگی به عنوان ابزاری در ارتباطات تجاری به شمار می آیند، دسترسی داشته باشیم. در نتیجه جای تعجبی وجود ندارد که فروش فن آوری ویپ با شیب ثابتی ادامه داشته باشد.

software-development

بطور مثال، هر ارائه دهنده سرویس VoIP، سرویس تلفنی ابری، با استناد به افزایش آنی تقاضا که عمدتا منجر به فروش شده است، شاهد افزایش تعداد فروشهای انجام شده بوده که برای تحقق این امر ملزم به استخدام کارمندان بیشتری شده است.

جان کارتر از تلفن های ابری در اظهاراتش بر روی سایت آنلاین PCR، گفته است: تا کنون بازار بواسطه سرعت بالا و خدمات پهنای باند مبتنی بر فیبر که اجرای میزبانی های ویپ را به صورت واقعی عملی می سازد، از جذب بالایی برخوردار بوده است. شرکت های تجاری که به عمق قضیه پی برده و عملکرد آنرا درک کرده اند، به کارایی و قابل اعتماد بودنش بیشتر معتقد می شوند.

بسیاری از ارائه دهندگان شاهد روند مشابه در خرید و فروش بوده و بزرگترین ویژگی های جذابVoIP  را تنها در یک نکته ذکر می کنند : فن آوری ویپ مقرون به صرفه است. چرا که خدمات VoIP تقریبا همیشه ارزان تر از یک قرارداد خدمات با شرکت های تلفنی سنتی است که  این به معنی بهره وری از امکانات بیشتر با هزینه پایین تر است.

VoIP به شرکت های بزرگ و کوچک اجازه می دهد تا از اینترنت موجود خود با سرعت بالای اتصال به عنوان یک خط تلفن استفاده کنند، که این امر، امکان عدم نیاز شرکت ها به ارائه دهندگان تلفن ثابت را فراهم کرده و به این ترتیب باعث بیشترین کاهش در هزینه ها، صورتحساب ها و سایر فرایند های هزینه ساز می شود.

فن آوری VoIP با ارائه خدمات بر روی تلفن کاربران، آنها را قادر می سازد تا بتوانند اسناد را به پیام های صوتی ضمیمه کرده یا با کمک داده های مشترک، در جلسات مجازی و ویدئو کنفرانس ها شرکت کنند. وضوح صدا بهتر از آن چیزی است که تا به حال مشاهده شده و از میزان تماس های قطع شده، کاسته شده است.

بسیاری از تحلیلگران بر این باورند که آینده در دست ارتباطات ابری است، و VoIP با همان سرعتی که رشد یافته است، با فن آوری های جدیدی مانند محاسبات ابری به تکامل خواهد رسید. در حال حاضر بسیاری از ارائه دهندگان سرویس VoIP پلت فرم خود را در رایانش ابری جای داده اند، این امر بدان معنی است که استفاده از آن به مراتب آسان تر شده و مقیاس پذیری آن بر اساس نیازهای تجاری، از انعطاف پذیری بالایی برخوردار خواهد بود.

VOIP بطور معمول، نقطه شروع خدمات میزبانی است. به محض اینکه از درستی عملکرد ویپ اطمینان حاصل شود، شرکت های تجاری با استفاده از برنامه آفیس یا برنامه های کاربردی دیگر، به سرعت شروع به ذخیره سازی آنلاین و پشتیبان گیری دائمی می کنند. نمایندگان فروشی که خود این اشتراک را دارند، آنرا به مشتریان خود ارائه می دهند. طبق گزارش ارائه شده از IHS، گفته می شود که VoIP و IMS  در سه ماهه اول سال جاری، رشد ۲۹ درصد به دست آورده است، پس می توان براحتی به این واقعیت اشاره کرد که ویپ پیشرفت چشمگیری داشته و به این پیشروی ادامه می دهد.

VoIP رویدادی است که هزینه های ارتباطی را کاهش داده و فرایندهای ارتباطی را ساده و کارآمد می سازد. سرعت فناوری بدان معنی است که در آینده نزدیک، راه حل های تجاری VoIP می تواند برای همه قدرت بیشتری به ارمغان آورده و مقرون به صرفه تر باشد.