دیجیوم نسخه ۶٫۰ Switchvox ابری را منتشر کرد

دیجیوم نسخه ۶٫۰ Switchvox ابری را منتشر کرد

دیجیوم (Digium)، از سازندگان مرکز تلفن محبوب متن باز استریسک وابسته به فناوری ویپ، اعلام کرد که نسخه کم هزینه جدیدی از  سیستم ارتباطات یکپارچه  Switchvox ابری نسخه ۶٫۰ را منتشر کرده است. برای گسترش پایگاه مشتریان دیجیوم، نرخ این نسخه  ۱۲٫۹۹ دلار به ازای هر کاربر و در هر ماه  در نظر گرفته شده است. 

Digium_switchvox-1

چنینگ هینکل (Channing Hinkle)، مدیر محصول مرکز تلفن پردازش ابرِی Switchvox اظهار داشت:” نسخه جدید Switchvox ابری با نرخی برابر ۱۲٫۹۹ دلار برای هر کاربر و بصورت ماهانه محاسبه می شود و همین امر موانعی که برای انتقال کاربران به ارتباطات ابری وجود دارد را از سر راهشان بر می دارد.”

“شرکت ها با حجم تماس متغیر، و بر اساس مسائل پیش آمده در هر فصل و یا سایر رویدادها، می توانند تنها با پرداخت پول برای دقایقی که از سیستم استفاده می کنند، مقدار قابل توجهی در هزینه های خود صرفه جویی کنند. در عین حال گزینه ای ایده آل برای مشتریانی است که حجم بالایی از مکالمات پیوسته در طول روز داشته و در زمانی طولانی ارتباطاتشان انجام می شود.”

خرده فروش هایی که کار سفارش اینترنتی و فروش پستی انجام می دهند و بخش عمده ای از فعالیت های تجاریشان در طول تعطیلات انجام می شود، قادر خواهند بود در بخش عمده ای از سال، کارکنان کمتری را بصورت دائمی حفظ و مستقر کرده و با استفاده از  Switchvox،  یک عده از نمایندگان موقت را در فصل شلوغ خود استخدام کنند. در کسب و کارهای مقطعی و فصلی، برای حجمی از ارتباطات یکپارچه  که استفاده نشده، نیازی به پرداخت هزینه های اضافی نخواهد بود. در عین حال با افزایش حجم کار در فصول مختلف و به منظور کنار آمدن با این ترافیک کاری، به نصب سرورها یا خطوط اضافی نیازی نخواهد بود.

دیجیوم ازSwitchvox ابری به عنوان یک پایگاه داده استفاده می کند. Switchvox به عنوان یک راه حل کلیدی قابل دسترسی آسان در نظر گرفته شده و تماس های تلفنی، حضوری، ضبط تماس، و ابزارهای دیگر را ارائه می دهد. Switchvox از یک رابط سفارشی به نام سوئیچ بورد استفاده کرده و به کاربران، امکان مشاهده سریع اطلاعات را می دهد.

کاربران می توانند موارد را حضوری مشاهده کرده، از طریق یک دفترچه آدرس به همکاران دسترسی داشته و و صف تماس را مشاهده کنند. این سوئیچ بورد با نسخه جدیدی از ابزارک های جدید به روز رسانی شده است.

آدم کرامر، مدیر محصول Switchvox اظهار داشت:”با توانایی های که در آخرین نسخه از استریسک اضافه شده و مشارکتهای مداوم جامعه استریسک در معرفی ویژگی های جدید و قدرتمند آن، این نسخه نقطه عطفی در تکامل Switchvox  به شمار می آید.” Switchvox ابری نسخه ۶٫۰، کاربر را قادر می سازد تا از یک موتور جدید و بلادرنگ استفاده کرده و درهای منابع یکپارچه پیشرفته تری مانند Salesforce.com و سایر ابزار CRM به رویش باز شود.”