گیت وی آنالوگ Patton Smart Node SN4332/JO/UI

گیت وی آنالوگ Patton Smart Node SN4332/JO/UI

گیت وی ویپ The SmartNode™ ۴۳۰۰ در حدود ۱۲ تا ۳۲ رابط FXO یا FXS را در ارتباطات مبتنی بر IP برای ارتباط با تلفن، فکس و یا خطوط ترانک (IP PBX, UC systems and SIP Trunks) PSTN برای شما فراهم می کند.
درست مانند SmartNode™، گیت وی SN4300 برای هر کدک استاندارد صنعتی این امکان را فراهم می کند تا در هر تماسی صدایی با کیفیت را منتقل کند. عامل ارتباطات یکپارچه (UCA) سوئیچ کردن یک به یک با مسیرهای چندگانه را ایجاد می کند ( SIP همزمان، H.323، ISDN و تلفن های POTS با مسیریابی و تبدیل بین TDM/PSTN و شبکه های IP و اترنت، T.38 پلاس و فکس SuperG3).
 
 

Patton Smart Node SN4332

Patton Smart Node SN4332


ویپ مبتنی بر VPN با صدای رمز گذاری شده، صدا و دیتای امنی را با رمز گذاری قوی  AES/DES و همچنین قفل گشایی اتوماتیک بوسیله قفل گشایی اینترنتی (IKE) فراهم می کند. علاوه بر این، قابلیت های پیشرفته تماس روتر شامل حداقل هزینه مسیریابی تماس با قابلیت پشتیبانی از طرح های پیچیده و انعطاف پذیر شماره گیری است.
مجموعه تواناییهای SmartNode می تواند PSTN جایگزینی را برای اطمینان از تداوم کسب و کار و مقابله با شکست های شبکه IP فراهم کند. علاوه بر این، SmartNode یک تبادل راحت به ویپ را فراهم می کند که این تبادل شامل قابلیت انتقال قوی شماره و پذیرش تماس های ورودی از  PSTN در سراسر فرآیند انتقال شماره است.
 
Patton Smart Node SN4332

Patton Smart Node SN4332


سرمایه گذاری در تجهیزات تلفن های قدیمی تازمانی که قدم های بعدی را به سمت ارتباطات یکپارچه با گیت وی ویپ SN4300  برداشته شود ادامه می یابد. فراهم کردن ۱۲ تا ۳۲ رابط FXS یا FXO  و یک اترنت ۱۰/۱۰۰/۱۰۰۰، SN4300 راه حلی مقرون به صرفه برای سازمان هاست.
ویژگیها:

  • داشتن ۳۲ پورت FXO و یا FXS – تماس یا فکس همزمان در تمامی پورت ها، سوئیچ پیشرفته تماس های محلی
  • پشتیبانی از SIP و T.38 به طور کامل- پشتیبانی از طیف کامل استانداردهای صنعتی voip مانند SIP، H.323، فکس T.38، فکس و مودم bypass، رله DTMF،کدک های G.729 و G.723و …
  • ارتباطات متقابل برجسته – سازگار برای ارسال و دریافت صدا و فکس T.38 با ارائه دهندگان سرویس SIP، با فروشندگان soft-switch و با IP-PBX های استریسک