گوشی شبکه اتکام Rainbow ۴-توقف تولید

گوشی شبکه اتکام Rainbow ۴-توقف تولید

 

گوشی شبکه اتکام AT810

گوشی شبکه اتکام Rainbow ۴


 
 

ظاهر شیک

گوشی رومیزی، محصولی است که همیشه در محل کار همراه شما خواهد بود، کمپانی اتکام در طراحی این گوشی دقت زیادی به خرج داده است. کوچکترین جزئیات این گوشی با دقت و فکر زیاد تهیه شده تا با دکوراسیون و استایل دفتر کار مشتریان هماهنگ باشد.

با دو نمایشگر کارایی و بازدهی کارکنان به حداکثر مقدار خود خواهد رسید:

Rainbow1

گوشی های مبتنی بر IP که مجهز به دو صفحه نمایش هستند از جمله محصولات شاخص شرکت اتکام به شمار می آیند. این گوشی با نمایشگر TFT رنگی ۴٫۳ اینچی موجب افزایش کیفیت بصری شما می شود. از آنجا که در این نوع گوشی ها با استفاده از قابلیت BLF و BLA دیگر نیاز به استفاده از کاغذ نیست، بازدهی کارکنان نیز افزایش می یابد. وضوح صدا و انطباق آن با استاندارد TIA920 تجربه بی نظیری از کیفیت را در اختیار کاربران قرار خواهد داد.
 
 

نمایشگر TFTرنگی ۴٫۳ اینچی زندگی شمار را رنگی می کند!!

 
 
Rainbow4-2

نمایشگر تصویری برای BLF بازدهی کارکنان را به حداکثر می رساند:

Rainbow4-33

پورت اترنت با سرعت گیگا بایت

Rainbow4-4

کیفیت صدای فوق العاده

سری Rainbow، بالاترین کارایی را ارائه داده است. این گوشی ها با پشتیبانی از کدک G.722، که طیف وسیعی را تحت پوشش قرار می دهد و همچنین استانداردهای TIA920 ، امکان برقراری تماس با کیفیت HD را فراهم نموده، چنان کیفیتی که گویی مکالمه به صورت رو در رو در حال انجام است. علاوه بر این ها، سری Rainbow، اولین سری است که از کیفیت تمام HD، هند ست های HD، اسپیکر HD و زنگ های HD پشتیبانی می کند.

Rainbow2-11

Rainbow2-3 (1)

Rainbow2-4
 

سازگار با طیف وسیعی از تجهیزات

سری Rainbow که توسط Asterisk و Broadsoft Broadworks مورد تأیید قرار گرفته، با طیف وسیعی از تجهیزات سازگار بوده و بدین وسیله نیازهای مشتریان را برآورده می کند. ( مثلا با PBX)
Rainbow2-6 (1)

ارتباطات پیشرفته

کاربران می توانند گوشی های Rainbow 1 را از طریق تکنولوژی PoE به شبکه LAN متصل کرده و یا آن ها را به WiFi وصل کنند و بدین ترتیب از مزاحمت سیم های اضافی در محل کار، راحت شوند.

Rainbow2-5

پیکربندی batch و توسعه گوشی ها به وسیله ابزار تحت سیستم عامل ویندوز
پیکربندی batch و توسعه گوشی ها به وسیله ابزار تحت سیستم عامل ویندوز

سیستم عامل

سیستم عامل این گوشی ها ویندوز است. ابزارهای مورد نیاز برای توسعه این دسته نیز تحت سیستم عامل ویندوز صورت می گیرد.

پردازنده

پردازنده دو هسته ضمانت کیفیت بالای تلفن های مبتنی بر IP است. یک هسته برای فرآیند دستورالعمل و هسته دیگر برای دیکود کردن صدا استفاده می شود. استفاده از این روش موجب افزایش کیفیت صدا و قابلیت اجرای نرم افزارهای پیچیده می گردد.
CPU
CPU