تمدید قرارداد توزیع انحصاری محصولات شرکت اتکام تا پایان سال ۲۰۱۶

a

تمدید قرارداد توزیع انحصاری محصولات شرکت اتکام تا پایان سال ۲۰۱۶

شرکت اتکام (www.atcom.cn) با اعلام خرسندی از موفقیت های سیتکو در افزایش فروش و محبوبیت این برند، همچنین ارائه بالاترین سطح خدمات ممکن نظیر یکسال گارانتی تعویض بدون سوال، تعمیر کامل تجهیزات در کارگاه تخصصی شرکت، تولید محتوای علمی متنوع و به اشتراک گذاری آنها با مشتریان از طریق پایگاه دانش شرکت و … قرارداد خود را این بار به مدت ۲ سال دیگر یعنی برای سال های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ میلادی تمدید نمود. لازم به یادآوری است که این شرکت از سال ۲۰۱۱ امتیاز توزیع انحصاری محصولات خود را در ایران و خاور میانه به شرکت سیتکو اعطا کرده و طی ۴ سال گذشته همه ساله آن را تمدید نموده است.
 

افزایش چشمگیر محبوبیت و فروش دلیل تمدید قرارداد شرکت اتکام با سیتکو به مدت دو سال دیگر

این موفقیت موجب رضایت علاقمندان این برند و اطمینان خاطر ایشان از تضمین و تداوم ارائه خدمات فروش، پس از فروش و فنی در بالاترین سطح ممکن در آینده خواهد بود.
اتکام از معدود شرکت هایی است که طیف کاملی از محصولات ویپ VoIP شامل گوشی های شبکه (VoIP Phone)، کارت های تلفنی استریسک، مراکز تلفن IP PBX و ATA را عرضه می نمایند.
سرعت پیشرفت این شرکت در بالا بردن کیفیت محصولات و به روز نمودن فناوری های به کار رفته طی سالیان گذشته بی نظیر بوده به طوریکه طبق اعلام شرکت سهم از بازار آن در بازارهای جهانی پس از ارائه گوشی های سری AT8XX با کیفیت صدای HD در سال ۲۰۱۲ و متعاقب آن سری گوشی های RainBow در سال ۲۰۱۴ به صورت تصاعدی در حال افزایش است.
 

بنابر اعلام این شرکت، سیتکو در میان ۳ توزیع کننده برتر اتکام در سراسر دنیا (به ترتیب روسیه، اسپانیا و ایران) قرار دارد، اما با توجه به حجم بیشتر بازار در کشور های روسیه و اسپانیا، بهترین توزیع کننده حال حاضر این شرکت محسوب می شود

لازم به ذکر است که در نمایشگاه ایران تلکام امسال مدیر ارشد فروش این شرکت حضوری مستقیم داشتند و علاقمندان و کاربران محصولات اتکام از نزدیک به تبادل نظر با ایشان پرداختند.
در پایان این خبر، آغاز عرضه محصول جدید این شرکت، گوشی شبکه RainBow 4 با صفحه نمایش رنگی،که دارای پردازنده دوهسته ایست و از ۶ خط SIP پشتیبانی می کند را اعلام می داریم.
برای مشاهده صفحه گوشی شبکه Atcom RainBow 4 کلیک نمایید.
سایت رسمی اتکام در ایران: (www.atcom-iran.com)
atcom-cytco