۱۰ دلیل برای انتخاب گوشی های اسنام

بازگشت به اخبار

محصولات اسنام جزو بهترین ها بوده و همیشه مورد ستایش قرار می گیرند. آخرین موفقیت در این زمینه توسط نشریه Comms Trader که یک کانال انتشاراتی انگلیسی در زمینه سیستم های تلفنی می باشد، اعلام شده است. اسنام تقریباً برای هردو محصولی که در این نشریه به انتشار رسیده (هدست های A100M و گوشی کنفرانس C520) پنج ستاره را در نظرسنجی دریافت کرده است و منتظر نتیجه نهایی این نظرسنجی می باشد.

در اینجا برای کمک به کسانی که نسبت به خرید محصولات اسنام دچار شک هستند یا اطلاعات کافی در این زمینه ندارند ده دلیل به شرح زیر ذکر شده است:

۱- محصولات اسنام تحت اصول مهندسی آلمانی طراحی شده اند بنابراین دارای کیفیت، انعطاف پذیری و دوام خاص خود هستند. این تضمینی است برای مشتریان که بتوانند محصولاتی بدون مشکل و قابل اعتماد داشته باشند.

۲- گوشی های اسنام بر اساس بروزترین تکنولوژی ها ساخته می شوند، مشتریانی هستند که ۱۰ سال پیش خرید کرده اند و هنوز از آنها استفاده می کنند و اکنون توانسته اند استانداردهای بالای اسنام را بهتر درک کنند. این تضمینی برای بازگشت سرمایه گذاری روی این محصول می باشد.

۳- تلفن های Snom برای راحتی و عملکرد ساخته شده اند. اینکه پرسنل زمان زیادی را صرف استفاده از تلفن نکنند و سرعت عمل بالاتری داشته باشند برای کسب و کارهایی که به کارکنان خود توجه بیشتری دارند و این مسئله برایشان مهم است، استفاده از اسنام جذابیت خاصی خواهد داشت.

۴- همه گوشی های تلفنی Snom مبتنی بر نرم افزار مشابهی هستند که تسهیل استفاده در یک محیط ترکیبی را تضمین می کند و هزینه های پشتیبانی و ارتقاء را کاهش می دهد.

۵-  محصولات اسنام به راحتی نصب می شوند و از تنظیمات خودکار و از راه دور پشتیبانی می کنند که باعث کاهش هزینه های اضافی و زمان برای پشتیبانی و نصب می باشد.

۶- Snom اجازه می دهد تا توسعه دهندگان جهت ادغام برنامه های تخصصی به طور مستقیم بر روی تلفن با استفاده از Snom IO بتوانند سفارشی سازی های مورد نیاز را انجام دهند. این امکان، با برآورده ساختن نیازهای خاص کسب و کار امری ارزشمند می باشد.

۷- Snom طیف گسترده ای از ویژگی های تلفن را پشتیبانی می کند و اطمینان حاصل می کند که شرکت ها بتوانند از ویژگی های مورد نیاز خود استفاده نمایند.

۸- ماژولهای داخلی اسنام بسیار راحت کلیدهای عملکردی موجود روی گوشی های سری D3xx و  D7xx را افزایش می دهند (function keys) که به کاربران اجازه می دهد تا بتوانند تعداد زیادی از داخلی ها و تماسها را مدیریت نمایند.

۹- اسنام یک سنسور Hook Switch منحصر بفرد ساخته است که تضمین می کند به علت شرایط محیطی مانند دما و رطوبت، هیچ گونه خرابی وجود نخواهد داشت. این توسعه موجب افزایش طول عمر گوشی و دوام بیشتر نسبت به راهکار های مکانیکی می شود. علاوه بر این، سنسور باعث از بین بردن هر صدایی در هنگام قطع کردن یا صحبت شده و این وضعیت را که کاربران با برخورد تصادفی روی شاسی قطع تماس ایجاد می کنند را بهبود می بخشد.

۱۰- اسنام ساخت و طراحی محصولات را خود انجام می دهد و از این طریق توانسته است صرفه جویی در هزینه را برای مشتریان خود به ارمغان بیاورد.

 

Facebooktwittergoogle_pluslinkedininstagram