Snom بدنبال پیشرفت بیشتر با توسعه محصولات VoIP

بازگشت به اخبار

چندی پیش کمپانی اسنام توسط شرکت V Tech خریداری شد، موضوعی که باعث تغییرات داخلی بسیاری در این شرکت گردید. جذب نیروهای جدید و همینطور فلسفه و طرز تفکر جدید اصول این شرکت را به یک اصول درجه یک در مسیر صحیح تبدیل ساخت. درحال حاضر برخی از این تغییرات قابل مشاهده می باشد مانند صدا بر روی پروتکل اینترنت یا همان VoIP که بصورت عرضه تجاری در بازار موجود است. 

اسنام تغییرات عمده خویش را پس از استخدام های جدیدش آغاز کرد. یورگ کامپرز یکی از اولین استخدام های جدید در هیئت مدیره، به عنوان مدیر فروش سابق از آلمان برای Broadsoft ، البته پس از پست مدیریت عملیاتی ای که در ارائه خدمات جهانی در خبر و هشدار  AVAYA داشت، موظف به بهبود عملیات در Benelux بلژیک، هلند، لوکزامبورک و همینطور کشورهای اسکاندیناوی می باشد. 

یکی از استخدام های بعدی این شرکت آقای کریستین رپ بود، که بیش از ۱۵ سال تجربه در زمینه عملیات مخابراتی و همینطور مدیریت محصولات و خدمات در سطح انبوه داشت. تمرکز او بر جنوب آلمان همراه با اتریش، لیخن اشتاین و سوئیس است.

علاوه بر این اسنام در پی گسترش فعالیتهای خویش در زمینه ویپ فراتر از همیشه به دنبال جذب مدیرانی شایسته در زمینه های فروش و بازرگانی در انگلستان، شرق اروپا و سایر نقاط و همینطور تشکیل تیم پشتیبان مناسب در فرانسه و انگلیس می باشد.

Gernot Sagl مدیرعامل اسنام گفته است: “ما از ورود Jorg Kampers و Christian Rapp به اسنام بسیار خوشحال هستیم. این افراد، متخصص و دارای سابقه معتبر در تلفن IP بوده و در بازارهای مرتبط بسیار کاردان و مسلط می باشند. ما اطمینان داریم که به کمک آنها می توانیم یک موقعیت عالی در این بازار بدست آوریم و آنرا گسترش دهیم.” 

اسنام همچنین یک همکار فنی برای beroNet می باشد. یک ارتباط که باید ثابت کند هردو طرف در مسیر درست قرار گرفته اند و به سمت جلو حرکت خواهند کرد. خط تولید گیت وی های ویپ و سایر گزینه های سخت افزاری شرکت beroNet شاید بخشی از کاتالوگ و فهرست اسنام باشد و از آنجاییکه اسنام به وضوح در پی گسترش و افزایش بازاریابی و فروش بوده است beroNet نیز احتمالاً ثابت خواهد کرد که جزئی ازین موفقیت خواهد بود. درهرصورت زمانیکه اسنام فروش و مشتریان خود را گسترش دهد مطمئناً تاثیر بسزایی روی افزایش تولید شرکت beroNet خواهد گذاشت.

درپایان باید گفت که اسنام وجهه خود را خارج از این زمینه بدست آورد، حضور در بازار و بازار سنجی مداوم راهی بود که در پیش گرفته است.این روند بطور کلی یک حرکت خوب می باشد; با وجود تمام پیشرفتهای علمی و فن آوری فروش می توان گفت که فروش همچنان در خود بازی اعداد را نهفته است. ارتباطات بیشتر یعنی فروش بیشتر، بصورت موازی،  همینطور بین محصولات اسنام و همکاری فنی با beroNet، می تواند حرکتی مثبت و مفید برای همه باشد.

 

Facebooktwittergoogle_pluslinkedininstagram