رشد سهم بازار یلینک

بازگشت به اخبار

شنیده ها حاکی از آن است که یلینک Yealink برای بار دوم از سیسکو Cisco (خبرهشدار) پیشی گرفته و سهم بیشتری از بازار گوشی های رومیزی در دنیا را به خود اختصاص داده است. با این که یلینک در این زمینه اظهار نظر ننموده اما اقدامات جاری این شرکت در استرالیا و نیوزیلند نشان می دهد که تلاش بی وقفه ای برای بهبود جایگاه خود در میان رقبا را آغاز نموده است.

20101216 - Yealink Logo

تجزیه و تحلیلی که در ادامه آمده است متعلق به Techday (یک سایت خبری در زمینه تکنولوژی) می باشد. در این سایت به تحقیقات Frost و Sullivan در سال ۲۰۱۳ اشاره شده که بر اساس آن یلینک Yealink (خبر – هشدار)، ۱۵.۶ درصد سهم بازار گوشی های شبکه را در دنیا به خود اختصاص می داد. در آن زمان سیسکو با دارا بودن ۱۵.۹ درصد سهم بازار، در جایگاه دوم و یلینک با اختلاف اندک در جایگاه سوم قرار داشت. همچنین پالی کام  Polycom (خبرهشدار) ۲۱.۶ درصد سهم بازار را در اختیار داشت و همچنان اختلاف زیاد خود با یلینک را حفظ کرده بود. با این که پالی کام سرسختانه تلاش می کند جایگاه نخست خود در بازار را حفظ کند و در این راستا تکنولوژی های مبتنی بر ابر را پیاده سازی نموده، اما Techday خاطرنشان می سازد که یلینک نیز به شدت در تلاش است از طریق گسترش عملیات، سهم بازار خود را افزایش دهد.

Mark Dasent، مدیر توزیع یلینک در نیوزیلند درباره رشد شرکت بدین صورت اظهار نظر کرده ” یلینک به شدت در پی گسترش سهم بازار خود بوده و در این راه از قابلیت انعطاف خوبی نیز برخوردار می باشد. این شرکت خدمات پشتیبانی خوبی به مشتریان خود ارائه داده و از شرکایی که به فروش محصولات آن علاقمند باشند به شدت استقبال می کند.”

یلینک در کنفرانس اخیر ITEXPO (خبرهشدار) که ماه آگوست در لاس وگاس برگزار شد، از گوشی کنفرانس جدید خود رونمایی نمود. پیش بینی می شود که این گوشی ها، باعث محبوبیت هرچه بیشتر یلینک در آسیا شود. به گزارش Techday، نرخ شکست محصولات یلینک، تنها نیمی از متوسط این صنعت می باشد. در این سایت همچنین عنوان شده که این شرکت دارای مهندسینی در ملبورن و نیوزیلند بوده که به معرفی شرکت می پردازند. یلینک با ارائه گوشی های متنوع، نیازهای کسب و کارهای مختلف را پوشش می دهد، گزارش ها حاکی از آن است که در نیوزیلند، هر ماه، هزاران گوشی یلینک برای مصارف سازمان های کوچک و متوسط به فروش می رسد.

Facebooktwittergoogle_pluslinkedininstagram